Awards
- winner
- nomination
Czech Lion Awards
-
2021 -
Mistakes (2021)
(Best Editing)
FAMUfest
-
2014 -
Kremličkiana - The summer of poet Vit Kremlička (2014)
(Best Editing)
Editor
Movies | |
---|---|
2022 |
Erhart |
2021 |
Mistakes |
2015 |
The Greedy Tiffany |
2013 |
Maria Stock (student film) |
Series | ||
---|---|---|
2024 |
Good Morning, Brno! |
|
Episode 6 (S02E06) |
||
Episode 5 (S02E05) |
||
Episode 2 (S02E02) |
||
Episode 1 (S02E01) |
||
Sense of Tumour |
||
Episode 8 (E08) |
||
Episode 6 (E06) |
||
Episode 4 (E04) |
||
Episode 1 (E01) |
||
2023 |
Good Morning, Brno! |
|
Episode 8 (S01E08) |
||
Episode 7 (S01E07) |
||
Episode 6 (S01E06) |
||
more episodes (5) | ||
2019 |
MOST! |
|
Epizoda 8 (E08) |
||
Epizoda 7 (E07) |
||
Epizoda 4 (E04) |
||
Epizoda 3 (E03) |
||
2017 |
Gnome |
|
Pátek (E05) |
||
Středa (E03) |
||
Pondělí (E01) |
Documentaries | |
---|---|
2024 |
Game Story (series) |
2022 |
FAMU in Cinema 03 |
Karel Kovanda: Zápas o svědomí OSN (TV movie) |
|
Searching for Jan Skácel (TV movie) |
|
2020 |
Za pravdu análem |
2018 |
Empire Builders |
Vienna Calling |
|
2017 |
Hádanky domů života (series) |
Jindřichův Hradec (S02E03) |
|
Slav Epic Complex |
|
Člověk, to je věda (series) |
|
Jestřábi a Hrdličky (E05) |
|
2015 |
Hrdinové nové generace (student film) |
Kmeny (series) |
|
Cosplay (E04) |
|
The Czech Way |
|
2014 |
Expremiéři (series) |
Mirek Topolánek - topoltropa (E08) |
|
Vladimír Špidla - politický politik (E05) |
|
Petr Pithart - limity vládnutí (E01) |
|
Fairyland (student film) |
|
Kremličkiana - The summer of poet Vit Kremlička |
|
2012 |
Igor's Big Emotion (student film) |
2011 |
Big as Brno (student film) |
Shows | |
---|---|
2015 |
KAMU ve Vietnamu |
Music videos | |
---|---|
2023 |
Schwarzprior: Mám hlad |
Short | ||
---|---|---|
2023 |
Harassment Pool (student film) |
|
2022 |
Vinland (student film) |
|
2019 |
Switched Shifts (student film) |
|
2018 |
Match (series) |
|
Neukázat pindíka (S01E08) |
||
Skórovat před pohřbem (S01E06) |
||
Vzpomenout si na jméno (S01E04) |
||
more episodes (2) | ||
2017 |
Bo Hai (student film) |
|
2016 |
Blazing Day (student film) |
|
The Dream (student film) |
||
2015 |
Pizza Boy (series) |
|
Hergot (E11) |
||
Raketa (E10) |
||
Test věrnosti (E09) |
||
2014 |
Grass widow (student film) |
Actor
Movies | |
---|---|
2022 |
Párty Hárder: Summer Massacre |
2015 |
The Greedy Tiffany |
Short | |
---|---|
2023 |
Bury Me! (student film) |
Director
Documentaries | |
---|---|
2014 |
Kremličkiana - The summer of poet Vit Kremlička |
2012 |
Unaveni tancem (student film) |
Short | |
---|---|
2016 |
Blazing Day (student film) |
2011 |
Hypnexagogium (student film) |
Cinematographer
Documentaries | |
---|---|
2021 |
Čampulka (student film) |
2019 |
Moravia, O Fair Land III. |
2014 |
Kremličkiana - The summer of poet Vit Kremlička |
Producer
Documentaries | |
---|---|
2014 |
Kremličkiana - The summer of poet Vit Kremlička |
Screenwriter
Short | |
---|---|
2016 |
Blazing Day (student film) |