Performers:
Tereza Kostková (moderator), Adéla Gondíková (moderator), Aleš Cibulka (moderator), Vasil Fridrich (moderator), Regina Rázlová, Linda Rybová, Marek Adamczyk, Jana Stryková, Mirai Navrátil (more)Performers
Martin Stránský
Czechoslovakia
Best movies:
S tvojí dcerou ne (1997) (theatrical recording)
Nineties (2022) (series)
Královský život otroka (1992) (TV movie)
Tereza Maxová
Czechoslovakia
Ondřej Gregor Brzobohatý
Czechoslovakia
Best movies:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Setkání s hvězdou (2011) (series)
Zakázaný člověk (2009) (TV movie)
Lucie Vondráčková
Czechoslovakia
Barbora Hrzánová
Czechoslovakia
Best movies:
Hrdý Budžes (2003) (theatrical recording)
Rok na vsi (1995) (theatrical recording)
Racek (1996) (theatrical recording)
Petra Janů
Czechoslovakia
Best movies:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Galileo (2007) (theatrical recording)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Leona Machálková
Czechoslovakia
Best movies:
Dracula (1996) (theatrical recording)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Big Beat (1993)
Petr Vondráček
Czechoslovakia
Best movies:
Women on the Run (2019)
Photographer (2015)
Adéla ještě nevečeřela (2010) (theatrical recording)
Gabriela Soukalová
Czechoslovakia
Best movies:
Shotgun Justice (2019)
Taťjana Medvecká
Czechoslovakia
Best movies:
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (theatrical recording)
Pavel Zedníček
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Bratři Karamazovi (1981) (theatrical recording)
Silent Pain (1990)
Veronika Khek Kubařová
Czechoslovakia
Best movies:
Elegance molekuly (2024) (theatrical recording)
Vzkříšení (2018) (theatrical recording)
Každý má svou pravdu (2023) (theatrical recording)
Zdeněk Pohlreich
Czechoslovakia
Best movies:
Slunečná (2020) (series)
Aňa Geislerová
Czechoslovakia
Best movies:
Želary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Arnošt Goldflam
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
The Inheritance (1992)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jakub Vágner
Czechoslovakia
Marie Doležalová
Czechoslovakia
Best movies:
Tři holky jako květ (2014) (theatrical recording)
Šejdrem (2008) (TV movie)
Princess and the Scribe (2014) (TV movie)
Jan Kanyza
Czechoslovakia
Best movies:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Young Bohácek's Sufferings (1969)
Lovec (1980) (TV movie)
Miroslav Hanuš
Czechoslovakia
Best movies:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (theatrical recording)
Soudné sestry (2007) (theatrical recording)
Major Case Squad (2014) (series)
Pavel Šporcl
Czechoslovakia
Best movies:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Setkání s hvězdou (2011) (series)