Poland,
2005, 32 h 31 min
(Length: 45–50 min)
Episodes(40)
-
Życie na nowo (S07E01)
-
Porwanie (S07E02)
-
Powrót (S07E03)
-
Chorobliwy strach (S07E04)
-
Nieszczęsny skarb (S07E05)
-
Uśpiona miłość (S07E06)
-
Pilny zabieg (S07E07)
-
Tenisistka (S07E08)
-
Polityczne uderzenie (S07E09)
-
Zostać gwiazdą (S07E10)
-
Zawodowe rozczarowanie (S07E11)
-
Podwójne życie (S07E12)
-
Pechowy dzień (S07E13)
-
Wesele w Leśnej Górze (S07E14)
-
Ślub Mariolki (S07E15)
-
Czekając na szamana (S07E16)
-
Strongman (S07E17)
-
Złodziejskie serce (S07E18)
-
Lepsza córka (S07E19)
-
Małżeńskie porachunki (S07E20)
-
Męska decyzja Mariolki (S07E21)
-
Dziewczyna na telefon (S07E22)
-
Ostatnie spojrzenie (S07E23)
-
Niebezpieczny biznes (S07E24)
-
Zobaczyć słowa (S07E25)
-
Zniknięcie Małgosi (S07E26)
-
Uwięziony (S07E27)
-
Tchórzliwy bohater (S07E28)
-
Kocia mama (S07E29)
-
Wspólna pacjentka (S07E30)
Cast
Dariusz Majchrzak
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Pact (2015) (series)
Feedback (2023) (series)
Cezary Kosinski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Kruk (2018) (series)
Klangor (2021) (series)
Małgorzata Dobija
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Katarzyna Romanowska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Stanisława Celińska
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Joanna Mastalerz
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Adam Nawojczyk
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Teach (2016) (series)
High Water (2022) (series)
Aleksandra Bożek
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jan Jurewicz
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
The Teach (2016) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Dawid Zawadzki
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Skazana (2021) (series)
Lekarze (2012) (series)
Wojciech Machnicki
Best series:
The Mire (2018) (series)
The King (2020) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Jerzy Braszka
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Mirosława Dubrawska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Andrzej Zieliński
Poland
Best series:
The Border (2014) (series)
Lekarze (2012) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Olga Bończyk
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Ryszard Chlebuś
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
The King (2020) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Andrzej Szopa
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Anna Karenina (2000) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Robert Rutkowski
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Klan (1997) (series)
Dariusz Jakubowicz
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Magdalena Ogórek
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)