Episodes(62)
-
Úspěšná premiéra (S15E01)
-
Třešnička na dortu (S15E02)
-
Přijela pouť (S15E03)
-
Drsná holka (S15E04)
-
Máma na zapřenou (S15E05)
-
Druhá šance (S15E06)
-
Den blbec (S15E07)
-
Špitálová premiéra (S15E08)
-
Bachařka ze záchranky (S15E09)
-
Pomáhat se nevyplácí (S15E10)
-
Absolutní nula (S15E11)
-
Kolaps (S15E12)
-
Na všechno sám (S15E13)
-
Jenom kamarádi (S15E14)
-
Pavouci přinášej štěstí (S15E15)
-
Na to není omluva (S15E16)
-
Na ostří touhy (S15E17)
-
Chladnokrevná bestie (S15E18)
-
Nebezpečí (S15E19)
-
Sbohem, Adame (S15E20)
-
Zlomené srdce (S15E21)
-
Rande (S15E22)
-
Budu máma i táta (S15E23)
-
Lék na lásku (S15E24)
-
Strašně moc (S15E25)
-
Chytit příležitost (S15E26)
-
Falešné obvinění (S15E27)
-
Zázrak (S15E28)
-
Nemám co ztratit (S15E29)
-
Návštěva z Ameriky (S15E30)
Cast
Zdeněk Godla
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
The Defender (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Martina Randová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Specialisté (2017) (series)
Policajti z centra (2012) (series)
Martin Stránský
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Czech Century (2013) (series)
Radim Fiala
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Jana Holcová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Vojtěch Efler
Czechoslovakia
Best series:
Organized Crime Unit (2009) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Slunečná (2020) (series)
Tomáš Klus
Czechoslovakia
Best series:
Republika Blaník (2020) (series)
Hop nebo trop (2004) (series)
The Zoo (2022) (series)
Zlata Adamovská
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Petr Štěpánek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Milan Peroutka ml.
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Single Lady (2017) (series)
Horákovi (2006) (series)
Michal Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Ivana Jirešová
Czechoslovakia
Best series:
O mě se neboj (2022) (series)
Přízraky mezi námi (2000) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Tomáš Petrák
Czech Republic
Best series:
Národní házená (2022) (series)
Jedna rodina (2022) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Dana Morávková
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Božena (2021) (series)
Jan Čenský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
The Visitors (1983) (series)
Berenika Kohoutová
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
In Treatment (2011) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Hana Kusnjerová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Oktopus (2023) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Klára Oltová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Hop nebo trop (2004) (series)
Roman Štabrňák
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Justice (2017) (series)
Jana Paulová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Humberto (1988) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)