Episodes(62)
-
Už sis užil dost (S15E31)
-
Překvapení! (S15E32)
-
Je to za námi (S15E33)
-
Jednou jsme rodina (S15E34)
-
Příliš pozdě (S15E35)
-
Pravidla (S15E36)
-
Nejlepší šéf na světě (S15E37)
-
Milionová sázka (S15E38)
-
Fantomová bolest (S15E39)
-
Sto osmdesát dva dní (S15E40)
-
Chci umřít (S15E41)
-
Neviditelný vrah (S15E42)
-
Bezmoc (S15E43)
-
Složitý svět (S15E44)
-
Bolestivé entrée (S15E45)
-
Říct pravdu (S15E46)
-
Jasná výzva (S15E47)
-
Takže mě tam nechceš? (S15E48)
-
Záplaty (S15E49)
-
Méně je více (S15E50)
-
Slavná operace (S15E51)
-
Záškolák (S15E52)
-
Byla to chyba (S15E53)
-
Nejlepší chirurg na světě (S15E54)
-
Tma pod svícnem (S15E55)
-
Můj dům, tvůj dům (S15E56)
-
V šest u dvou koček (S15E57)
-
Já si tě vzít nenechám (S15E58)
-
Hippokratova přísaha (S15E59)
-
Mojí nejmilovanější (S15E60)
Cast
Lenka Zbranková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Morning Glow (2022) (series)
The Manor House (2014) (series)
Bára Štěpánová
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Zdeňka Goričev Hrdličková
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Michal Čoudek
Czechoslovakia
Best series:
Vegani a jelita (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Agáta Kryštůfková
Czech Republic
Best series:
The Defender (2021) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Oktoberfest: Beer & Blood (2020) (series)
Marián Samek
Czechoslovakia
Best series:
Rats (2020) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Klára Tomanová
Czech Republic
Best series:
Dvojka na zabití (2021) (series)
Jedna rodina (2022) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Petra Johansson
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The Defender (2021) (series)
Morning Glow (2022) (series)
Martin Hujas
Czech Republic
Marek Dobeš
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Jana Bergerová
Czech Republic
Best series:
Jedna rodina (2022) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
The Zoo (2022) (series)
Anna Julie Slováčková
Czech Republic
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Lucie Zedníčková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Saturnin (1994) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Šimon Pliska
Czechoslovakia
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Tamara Klusová
Czechoslovakia
Best series:
Republika Blaník (2020) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Svatopluk Schuller
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Private Traps (2008) (series)
Jan Komínek
Czech Republic
Jana Boušková
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Cirkus Humberto (1988) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Vlastimil Zavřel
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Mahulena Bočanová
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Chalupáři (1975) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)