Screenplay:
Miroslav Sovják, Jiří Bednář, Boris Filan, Jiří Melíšek, Ivan Bednář, Petr Markov (more)Cast:
Alena Procházková, Eva Jakoubková, Linda Skarlandtová, Jaroslav Satoranský, Vlastimil Bedrna, Marta Skarlandtová, Jiří Plachý ml., Klára Špálová, Dagmar Havlová, Oldřich Vízner, František Hanus (more)Episodes(39)
-
Výhra (S13E01)
-
Křeček (S13E02)
-
Včelař (S13E03)
-
Mama, ja chcem bračeka (S13E04)
-
Sused (S13E05)
-
Čertove volky (S13E06)
-
Věštkyně (S13E07)
-
Vrátný (S13E08)
-
Štěstí (S13E09)
-
Divočák (S13E10)
-
Džínsy (S13E11)
-
Brigáda (S13E12)
-
Klíče (S13E13)
-
Chata morgána (S13E14)
-
Popelka (S13E15)
-
Poslíčkové (S13E16)
-
Lyže (S13E17)
-
Vagóny a ptáci (S13E18)
-
Náš zlepšovateľ (S13E19)
-
Môj strýko Edison (S13E20)
-
Nefunguje (S13E21)
-
Kufr (S13E22)
-
Teta (S13E23)
-
Ping – Pong (S13E24)
-
Hájovna (S13E25)
-
Světáci (S13E26)
-
Jako tenkrát (S13E27)
-
Kufr (S13E28)
-
Kdyby všichni chlapi světa (S13E29)
-
Kapesníček (S13E30)
Cast
Oldřich Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Lenka Skopalová
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
František Řehák
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Pavla Severinová
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Jiří Krampol
Czechoslovakia
Best series:
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Miroslav Donutil
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Czech Century (2013) (series)
Monika Maláčová
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Hlava Medúzy (2021) (series)
Erik Pardus
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Pavel Zatloukal
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Sex O'Clock (2023) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Pavel Handl
Best series:
Kamenný řád (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
U nás doma (1988) (series)
Karel Vochoč
Czechoslovakia
Best series:
Kamenný řád (1975) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Moje srdcová sedma (1984) (series)
Milan Šulc
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Arrowsmith (1997) (series)
Miloslav Holub
Austria-Hungary
Best series:
Frankenstein's Aunt (1987) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Haldy (1973) (series)
Jan Odl
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Haldy (1973) (series)
U nás doma (1988) (series)
Pavel Skřípal
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Rabies (2018) (series)
Alexej Pyško
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Marie Motlová
Austria-Hungary
Best series:
Kamarádi (1969) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Jan Miller
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Počkej si na bílé štěstí (1987) (series)
Logaritmus lásky (1985) (series)
Naděžda Letenská
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Arrowsmith (1997) (series)
Haldy (1973) (series)
Jaromír Tůma
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)