Episodes(84)
-
Karel Veliký (S01E31)
-
Vypečený oběd (S01E32)
-
Černé Vánoce (S01E33)
-
Šťastný a veselý (S01E34)
-
Nový rok (S01E35)
-
Pád (S01E36)
-
Ztráta důvěry (S01E37)
-
Muž, který přežil pád (S01E38)
-
Jak se zbavit strachu z létání (S01E39)
-
Pravda o pádu (S01E40)
-
Soud (S01E41)
-
Kdo s koho (S01E42)
-
Azyl (S01E43)
-
Váhání (S01E44)
-
Bude svatba (S01E45)
-
Svatba (S01E46)
-
Svatební cesta (S01E47)
-
Inkubátor (S01E48)
-
Poradna pro uprchlíky (S01E49)
-
Ahmad (S01E50)
-
Únos (S01E51)
-
Trauma (S01E52)
-
Václav hrdina (S01E53)
-
Kniha (S01E54)
-
Konkurence (S01E55)
-
A je to venku (S01E56)
-
Obvinění (S01E57)
-
Anonym (S01E58)
-
Tajný let (S01E59)
-
Srážka (S01E60)
Cast
Anna Šišková
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Milenky (2018) (series)
Maroš Kramár
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Život bez konca (1982) (series)
David Matásek
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Three Kings (1998) (series)
Vojtěch Dyk
Czechoslovakia
Best series:
In Treatment (2011) (series)
Satan's Stratagem (2009) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Matouš Ruml
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Comeback (2008) (series)
Jitka Schneiderová
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
World under Head (2017) (series)
Satan's Stratagem (2009) (series)
Bohumil Klepl
Soviet Union
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zuzana Norisová
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Druhá šanca (2022) (series)
Private Traps (2008) (series)
Filip Blažek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Zuzana Bydžovská
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Vladimír Kratina
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Visitors (1983) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Petra Špalková
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Česká soda (1993) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Pavel Řezníček
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
The Defender (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Aňa Geislerová
Czechoslovakia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Jan Antonín Duchoslav
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Případ Roubal (2021) (series)
Jana Durčáková
Czechoslovakia
Best series:
Linka (2019) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Cukrárna (2010) (series)
Martin Janouš
Best series:
Mammon (2015) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Czech Century (2013) (series)
Robert Nebřenský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Sense of Tumour (2024) (series)
Lumír Olšovský
Czechoslovakia
Best series:
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Trapasy (2007) (series)
David Švehlík
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
In Treatment (2011) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)