Directed by:
Yvonne VavrováScreenplay:
Daniela PříhodováCinematography:
Laco KrausComposer:
Jiří BulisCast:
Juraj Rašla, Ida Rapaičová, Emil Horváth ml., Ľubomír Paulovič, Dagmar Edwards, Zuzana Skopálová, Mária Prechovská, Milada Rajzíková, Anton Šulík st., Adela Gáborová, Dáša Rúfusová-Mojžišová (more)Cast
Juraj Rašla
Czechoslovakia
Best movies:
Uprising (2001) (TV movie)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (TV movie)
Štúrovci (1991) (series)
Ida Rapaičová
Slovak state
Best movies:
Kubo (1965) (TV movie)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (TV movie)
Pacho, the Thief of Hybe (1975)
Emil Horváth ml.
Czechoslovakia
Best movies:
On the Comet (1970)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Demeterovci (1976) (TV movie)
Ľubomír Paulovič
Czechoslovakia
Best movies:
Divadelná komédia (1994) (theatrical recording)
LENI (2015) (theatrical recording)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Dagmar Edwards
Czechoslovakia
Best movies:
Ženské oddelenie (1991) (TV movie)
Díky za každé nové ráno (1994)
Jahňa chudobného (1992) (TV movie)
Zuzana Skopálová
Czechoslovakia
Best movies:
Staroružová dráma (1989) (TV movie)
Nebojsa (1988)
Popolvár najväčší na svete (1982)
Mária Prechovská
Czechoslovakia
Best movies:
Pštrosí večierok (1969) (TV movie)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Milada Rajzíková
Best movies:
Variácie slávy (1991) (TV movie)
Stávka s čertom (1987) (TV movie)
Štúrovci (1991) (series)
Anton Šulík st.
Czechoslovakia
Best movies:
Sekal Has to Die (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (TV movie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Adela Gáborová
Slovak state
Best movies:
Sitting on a Branch, Enjoying Myself (1989)
Straty a nálezy (1974) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Dáša Rúfusová-Mojžišová
Czechoslovakia
Best movies:
Krajina s nábytkem (1986)
Psí život (1994) (TV movie)
Mesto Anatol (1988) (TV movie)
Monika Radványiová
Czechoslovakia
Best movies:
Eygletiérovci (1986) (TV movie)
Jacobowski a plukovník (1990) (TV movie)
Poviem mu to sám (1979) (TV movie)
Viktor Blaho
Czechoslovakia
Best movies:
Red Wine (1976) (TV movie)
Hernani (1967) (TV movie)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Milan Bahúl
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Tančiareň (2013) (theatrical recording)
DragonHeart (1996)
Vilma Jamnická
Austria-Hungary
Best movies:
Red Wine (1976) (TV movie)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (TV movie)
Juliana Ďurišová
Best movies:
Vlakári (1988)
Mário, zapískaj...! (1991) (TV movie)
Ján Mistrík
Slovak state
Best movies:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Jankove hračky (1984) (TV movie)
Mário a kúzelník (1976) (TV movie)
Ján Géc
Czechoslovakia
Best movies:
Red Wine (1976) (TV movie)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Hernani (1967) (TV movie)
Rasťo Mikula
Best movies:
Mário, zapískaj...! (1991) (TV movie)
Viera Štepová Radványiová
Czechoslovakia
Best movies:
The Copper Tower (1970)
The Boxer and Death (1962)
Red Wine (1976) (TV movie)