Screenplay:
Diana KacarováCinematography:
Vladimír BiskupičCast
Ladislav Chudík
Czechoslovakia
Best series:
V tieni vlkov (1971) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Vladimír Durdík ml.
Czechoslovakia
Best series:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Nech žije deduško (1978) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Zuzana Kocúriková
Czechoslovakia
Best series:
A. C. Dupin zasahuje (1970) (series)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Andrej Hryc
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Jozef Bednárik
Czechoslovakia
Best series:
Naši synovia (1975) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (series)
Ingrid Timková
Czechoslovakia
Best series:
Konec velkých prázdnin (1996) (series)
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Chlapci a chlapi (1988) (series)
Ján Melkovič
Slovak state
Best series:
Frankenstein's Aunt (1987) (series)
Nikto nie je doma (1972) (series)
Škriatok (1995) (series)
Viktor Kubal
Czechoslovakia
Milan Markovič
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Vlado Müller
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Straty a nálezy (1974) (series)
A. C. Dupin zasahuje (1970) (series)
Jozef Kroner
Czechoslovakia
Best series:
Shepherds Grazed Sheep (1973) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Štefan Uher
Czechoslovakia
Marián Zednikovič
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Naši synovia (1975) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Zuzana Kronerová
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Vivat Beňovský (1975) (series)
Ján Kroner ml.
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Domov (1985) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Stanislav Dančiak
Slovak state
Best series:
Zbojník Jurošík (1991) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Božidara Turzonovová
Bulgaria
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Magdalena Lokvencová-Husáková
Austria-Hungary
Ctibor Filčík
Czechoslovakia
Best series:
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (series)
V službách zákona (1983) (series)
Robert Roth
Czechoslovakia
Best series:
Konec velkých prázdnin (1996) (series)
Roky prelomu (1989) (series)
Silvánovci (1996) (series)