Directed by:
Martin ŤapákScreenplay:
Peter GlockoComposer:
Svetozár StračinaCast:
Štefan Skrúcaný, Marek Ťapák, Michal Dočolomanský, Emília Vášáryová, Zuzana Frenglová, Milan Lasica, Vlado Müller, Hana Gregorová, Tereza Pokorná-Herzová (more)Cast
Štefan Skrúcaný
Czechoslovakia
Best movies:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (theatrical recording)
Modrá ruža (1996) (TV movie)
Marek Ťapák
Czechoslovakia
Best movies:
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (TV movie)
Vianočné oblátky (1977) (TV movie)
Michal Dočolomanský
Slovak state
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Emília Vášáryová
Best movies:
Cosy Dens (1999)
Na skle maľované (1980) (TV movie)
The Copper Tower (1970)
Zuzana Frenglová
Czechoslovakia
Best movies:
Těžká hodina (1986) (TV movie)
Posledná zastávka (1986) (TV movie)
Mastný hrniec (1991) (TV movie)
Milan Lasica
Slovak state
Best movies:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (TV movie)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (theatrical recording)
The Three Veterans (1983)
Vlado Müller
Czechoslovakia
Best movies:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV movie)
The Copper Tower (1970)
Death Is Called Engelchen (1963)
Hana Gregorová
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
Cops and Robbers (2001) (series)
Vianočné oblátky (1977) (TV movie)
Tereza Pokorná-Herzová
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Love Between the Raindrops (1979)
Starožitníkův krám (1980) (TV movie)
Július Satinský
Slovak state
Best movies:
My Sweet Little Village (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (TV movie)
The Three Veterans (1983)
Leopold Haverl
Czechoslovakia
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
The Boxer and Death (1962)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Karol L. Zachar
Austria-Hungary
Best movies:
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Jánošík I., II. (1963)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (TV movie)
Viliam Polónyi
Czechoslovakia
Best movies:
Sitting on a Branch, Enjoying Myself (1989)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
The Millennial Bee (1983)
Slávo Záhradník
Czechoslovakia
Best movies:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (TV movie)
Pacho, the Thief of Hybe (1975)
Ján Kramár
Czechoslovakia
Best movies:
Red Wine (1976) (TV movie)
Jánošík I., II. (1963)
Forty-Four Mutineers (1957)
Jozef Majerčík
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (TV movie)
Miloš Pietor
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Vianočné oblátky (1977) (TV movie)
Beata Znaková-Drotárová
Czechoslovakia
Best movies:
Kráľovská hra (1999) (TV movie)
Miliónový chlap (1987) (TV movie)
Dies irae (1984) (TV movie)
Tatiana Biedniková
Best movies:
Tři zlaté vlasy děda Vševěda (1981)
The Lost Lowlands (1976)
Skleníková Venuša (1985)
Alexander Bada
Austria-Hungary
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
The Millennial Bee (1983)
Forty-Four Mutineers (1957)