Screenplay:
Mirka ZlatníkováCinematography:
Pavel BerkovičComposer:
Tadeáš VěrčákCast:
Tereza Brodská, Jitka Čvančarová, Saša Rašilov nejml., Zuzana Norisová, Jana Hlaváčová, Juraj Kukura, Vanda Hybnerová, Filip Čapka, Martin Pechlát (more)Episodes(16)
-
Vánoce v Karibiku (E01)
-
Všechno má svůj styl (E02)
-
Všechno se dá zařídit (E03)
-
První Dáma (E04)
-
Musíš se víc snažit (E05)
-
Proměna (E06)
-
Důkaz lásky (E07)
-
Dokonalé maskování (E08)
-
Jak se píší články (E09)
-
Co chce dáma od muže (E10)
-
Starý pes a nové kousky (E11)
-
Cesta k úspěchu (E12)
-
Splněné sny (E13)
-
Osobní život (E14)
-
Kde tikají hodiny (E15)
-
Opravdová divočina (E16)
Cast
Jiří Hána
Czechoslovakia
Best series:
Cosmic (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Lukáš Jurek
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Totems (2022) (series)
Dokonalý svět (2010) (series)
Agáta Zimová
Czech Republic
Best series:
Innocent Lies (2013) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Dokonalý svět (2010) (series)
Barbora Poláková
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Oběti (1999) (series)
Tereza Brabcová
Best series:
Dokonalý svět (2010) (series)
Jana Holcová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Petr Koza
Czechoslovakia
Best series:
Dokonalý svět (2010) (series)
Fifty and Embarrassing (2017) (series)
Jan Vlas
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Comeback (2008) (series)
Neviditelní (2014) (series)
Jonáš Zima
Czech Republic
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Oktopus (2023) (series)
Dokonalý svět (2010) (series)
Václav Knop
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Sagvan Tofi
Czechoslovakia
Best series:
Cpt. Exner (2017) (series)
Dokonalý svět (2010) (series)
Bylo nás šest (1986) (series)
Roman Mrázik
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Defender (2021) (series)
The Line (2017) (series)
Dara Rolins
Czechoslovakia
Best series:
Dokonalý svět (2010) (series)
Zdena Herfortová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Daniel Pietrucha
Best series:
Children of Dune (2003) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Dokonalý svět (2010) (series)
Lada Jelínková
Czechoslovakia
Adriana Neubauerová
Best series:
The Philanthropist (2009) (series)
Dokonalý svět (2010) (series)
4teens (2011) (series)
Kateřina Pospíšilová
Czechoslovakia
Best series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Dokonalý svět (2010) (series)
Jiří Laštovka
Czechoslovakia
Nella Miščíková
Best series:
Dokonalý svět (2010) (series)