Performers:
Petr Vacek, Jaroslav Uhlíř (a.f.), Zdeněk Svěrák (a.f.), Yvetta Blanarovičová, Alena Zárybnická, Václav Vydra nejml., Milena Steinmasslová, Jan Musil, Pavel Nový, Marcela Augustová (more)Performers
Petr Vacek
Czechoslovakia
Best movies:
Gobseck (1985) (TV movie)
Saturnin (1994)
Long Live Ghosts! (1977)
Jaroslav Uhlíř (a.f.)
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Koncert Petry Janů (1987) (concert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (theatrical recording)
Zdeněk Svěrák (a.f.)
Czechoslovakia
Best movies:
Dobytí severního pólu (2006) (theatrical recording)
Záskok (1997) (theatrical recording)
The Conquest of the North Pole (1987) (theatrical recording)
Yvetta Blanarovičová
Czechoslovakia
Best movies:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Go Back to Your Grave! (1989)
Travis (1996) (TV movie)
Alena Zárybnická
Czechoslovakia
Václav Vydra nejml.
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV movie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV movie)
Milena Steinmasslová
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
How to Drown Dr. Mracek, the Lawyer (1974)
Jan Musil
Czechoslovakia
Best movies:
The Old Blunderbuss Mystery (2011) (TV movie)
Hop nebo trop (2004) (series)
Pavel Nový
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV movie)
Tony, Shelly and the Magic Light (2023)
Marcela Augustová
Czechoslovakia
Best movies:
Lost Gate (2012) (series)
Emergency Situation (2022)
Páni Edisoni (1987)
Hana Vagnerová
Czechoslovakia
Best movies:
Actor (2020) (series)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (TV movie)
Satan's Stratagem (2009) (series)
Martin Dejdar
Czechoslovakia
Best movies:
Silent Pain (1990)
Brouk v hlavě (2002) (TV movie)
Even Mice Belong in Heaven (2021)
Roman Vojtek
Czechoslovakia
Best movies:
Volga (2023) (series)
Babylon (2002) (theatrical recording)
Devatenáct klavírů (2008) (TV movie)
Barbora Hrzánová
Czechoslovakia
Best movies:
Hrdý Budžes (2003) (theatrical recording)
Rok na vsi (1995) (theatrical recording)
Racek (1996) (theatrical recording)
Arnošt Goldflam
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
The Inheritance (1992)
Cops and Robbers (2001) (series)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Czechoslovakia
Best movies:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Setkání s hvězdou (2011) (series)
Zakázaný člověk (2009) (TV movie)