Barwy szczęścia - Season 7 (2013) (season)
Poland,
2014, 24 min
Cast
Jolanta Lothe
Poland
Best series:
Czterej pancerni i pies (1966) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Paweł Nowisz
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Master and Margarita (1988) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Izabela Kuna
Poland
Best series:
Sexify (2021) (series)
Family Secrets (2022) (series)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (series)
Marcin Perchuć
Poland
Natalia Zambrzycka
Best series:
Plebania (2000) (series)
Bronislaw Wroclawski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Hexer (2002) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Dorota Kolak
Poland
Best series:
1983 (2018) (series)
The Woods (2020) (series)
Nielegalni (2018) (series)
Katarzyna Glinka
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Magdalena Grąziowska
Best series:
Sexify (2021) (series)
Still Here (2023) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Bartosz Gelner
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
1670 (2023) (series)
Angel of Death (2020) (series)
Piotr Gawron-Jedlikowski
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Sexify (2021) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Anna Borowiec
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Ewa Ziętek
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Archiv des Todes (1980) (series)
Krzysztof Kiersznowski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Emilia Warabida
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Karolina Porcari
Poland
Best series:
Spies of Warsaw (2013) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Hanna Dunowska
Poland
Best series:
DNA (2019) (series)
Spellbinder (1995) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Jacek Romanowski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Kruk (2018) (series)