Czechoslovakia,
1959, 120 min
Directed by:
Jiří BělkaScreenplay:
Jiří BělkaCinematography:
Jindřich NovotnýComposer:
Ladislav SimonCast:
Pavla Maršálková, Alena Vránová, Jiří Papež, Vladimír Salač, Petr Haničinec, Josef Mixa, Stanislav Fišer, Jaroslav Cmíral, Václav Lohniský, Svatopluk Majer, Jiří Smutný, Eliška VelímskáCast
Pavla Maršálková
Austria-Hungary
Best movies:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV movie)
Closely Observed Trains (1966)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Alena Vránová
Czechoslovakia
Best movies:
Kinoautomat: One Man and His House (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
The Proud Princess (1952)
Jiří Papež
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Grandmother (1940)
Scars of the Past (1958)
Vladimír Salač
Czechoslovakia
Best movies:
Journey into the Depth of the Student's Soul (1939)
Charleyova teta (1969) (theatrical recording)
School Is the Foundation of Life (1938)
Petr Haničinec
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Josef Mixa
Czechoslovakia
Best movies:
Witchhammer (1969)
School for Fathers (1957)
Playing with the Devil (1956)
Stanislav Fišer
Czechoslovakia
Best movies:
Charleyova teta (1969) (theatrical recording)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Těžká Barbora (1960) (theatrical recording)
Jaroslav Cmíral
Czechoslovakia
Best movies:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Bellevue (1969) (TV movie)
Konec velké epochy (1965) (TV movie)
Václav Lohniský
Czechoslovakia
Best movies:
Higher Principle (1960)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Witchhammer (1969)
Svatopluk Majer
Austria-Hungary
Best movies:
The Wolf Trap (1957)
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952)
Mayskie zvyozdy (1959)
Jiří Smutný
Czechoslovakia
Best movies:
Lucerna (1967) (TV movie)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (theatrical recording)
Forgotten Light (1996)
Eliška Velímská
Czechoslovakia
Best movies:
Radostný život posmrtný (1990) (TV movie)
Čekání na déšť (1978)
Maryša (1971) (TV movie)