Directed by:
Ilya MakarovScreenplay:
Elena TopilskayaComposer:
Evgeniy FyodorovCast:
Anna Kovalchuk, Konstantin Shelestun, Vyacheslav Zakharov, Sergey Baryshev, Miroslav Malich, Evgeniy Dyatlov, Oleg Chernov, Zlata Ilchenko, Andrey Sharkov (more)Episodes(6)
-
Zakazchik (S02E01)
-
Subbota. 15 chasov (S02E02)
-
Padenie (S02E03)
-
Marionetki (S02E04)
-
Rol zhertvy (S02E05)
-
Chernyy bog (S02E06)
Cast
Anna Kovalchuk
East Germany
Best series:
Admiral (2009) (series)
Ekaterina (2014) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Konstantin Shelestun
Soviet Union
Vyacheslav Zakharov
Soviet Union
Sergey Baryshev
Soviet Union
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Miroslav Malich
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Evgeniy Dyatlov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Bělaja gvardija (2012) (series)
Oleg Chernov
Soviet Union
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Zlata Ilchenko
Russia
Andrey Sharkov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Brežněv (2005) (series)
Emiliya Spivak
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Pyotr Zhuravlyov
Soviet Union
Best series:
Ekaterina (2014) (series)
Trotskiy (2017) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Олег Алмазов
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Igor Grigorev
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Aleksandr Novikov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Марк Гаврилов
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Vladimir Matveev
Soviet Union
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Igor Nikolaev
Soviet Union
Best series:
Catherine the Great (2015) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Vladimir Seleznyov
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Svetlana Shchedrina
Soviet Union
Игорь Драка
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)