Poland,
(2000–2001), 13 h 30 min
(Length: 22–26 min)
Screenplay:
Zbigniew KamińskiComposer:
Wiesław PieregorólkaCast:
Michał Lesień, Olga Borys, Agnieszka Michalska, Maciej Kowalewski, Ewa Szykulska, Marek Siudym, Mieczysław Morański, Mariusz Krzemiński, Piotr Michalski, Dorota Lanton, Marek Kocot (more)Episodes(33)
-
Wszystko jest grą (S02E01)
-
Rocznica ślubu (S02E02)
-
Nowy lokator (S02E03)
-
Różnica wieku (S02E04)
-
Lekcja botaniki (S02E05)
-
Ulubieniec mamy (S02E06)
-
Miłość ci wszystko wybaczy? (S02E07)
-
Rywalki (S02E08)
-
Pierwszy dzień pracy (S02E09)
-
Casanova z Muszelki (S02E10)
-
Prezent (S02E11)
-
Cyrano de Przypadek (S02E12)
-
Zasłużony awans (S02E13)
-
Gość w łóżku (S02E14)
-
Kawa, herbata czy Jacek (S02E15)
-
Wyznania Wandy X (S02E16)
-
Anioł Stróż (S02E17)
-
Grypa gigant (S02E18)
-
Siła charakteru (S02E19)
-
Tajemniczy kochanek (S02E20)
-
Operacja giełdowa (S02E21)
-
Praca dodatkowa (S02E22)
-
Starsza pani (S02E23)
-
Żegnaj Jacku (S02E24)
-
Sprawa dla adwokata (S02E25)
-
Poważna decyzja (S02E26)
-
Wielka miłość (S02E27)
-
Kleptomanka (S02E28)
-
Tort urodzinowy (S02E29)
-
Sam na sam (S02E30)
Cast
Agnieszka Kaczor
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Mariusz Drężek
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Sexify (2021) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Paweł Okoński
Poland
Best series:
Skazana (2021) (series)
Rodzinka.pl (2011) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Krzysztof Kalczynski
Poland
Best series:
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Janosik (1973) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Jerzy Tkaczyk
France
Best series:
Plebania (2000) (series)
Małgorzata Talarczyk
Poland
Michal Milowicz
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Hexer (2002) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Miroslaw Krawczyk
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Lekarze (2012) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Elżbieta Jędrzejewska
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Przepis na życie (2011) (series)
Andrzej Brzeski
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Czas honoru (2008) (series)
The Hexer (2002) (series)
Wojciech Medyński
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Małgorzata Werner
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Jacek Chmielnik
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Bogusława Czosnowska
Poland
Lawrence Okey Ugwu
Nigeria
Elzbieta Komorowska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Tomasz Więcek
Poland
Best series:
Plebania (2000) (series)
Marian Glinka
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)