Czech Republic,
(2019–2020), 77 h 33 min
(Length: 55–61 min)
Episodes(80)
-
Rovnýma nohama (S04E01)
-
Dlužíte mi smrt (S04E02)
-
Zkusíme to ještě jednou (S04E03)
-
Špatné zprávy (S04E04)
-
Jasné slovo (S04E05)
-
Báječní mladí muži (S04E06)
-
Rány staré i nové (S04E07)
-
Tady a teď (S04E08)
-
Štěstí v neštěstí (S04E09)
-
Kdo lže, ten krade (S04E10)
-
Láska bolí (S04E11)
-
Přiznání (S04E12)
-
Za školou (S04E13)
-
Kdo s koho (S04E14)
-
Nemoc jako dar (S04E15)
-
O rodičích a dětech (S04E16)
-
Hloubkový ponor (S04E17)
-
Zbytečné otázky (S04E18)
-
Stejná krevní skupina (S04E19)
-
Nůž do zad (S04E20)
-
Urvat kus života (S04E21)
-
Tohle není konec (S04E22)
-
Sladké zapomnění (S04E23)
-
Vražedný amok (S04E24)
-
Nebudu vám lhát (S04E25)
-
Skrytá nebezpečí (S04E26)
-
Ztráty paměti (S04E27)
-
Záskok (S04E28)
-
Hořká pomsta (S04E29)
-
Přání se má plnit (S04E30)
Cast
Ota Jirák
Czechoslovakia
Best series:
Saturnin (1994) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Martina Babišová
Czech Republic
Best series:
Normal People (2020) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Carnival Row (2019) (series)
Jakub Kropáček
Best series:
The Fury (2016) (series)
Justice (2017) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
David Vacke
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Petra Hobzová
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Horákovi (2006) (series)
Eva Čížkovská
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Semestr (2016) (series)
Hospoda (1996) (series)
Zuzana Truplová
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Tři tygři (2019) (series)
BikDýl (2013) (series)
Anna Beránková
Best series:
Totems (2022) (series)
Odznak Vysočina (2022) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Natalie Golovchenko
Ukraine
Libor Baselides
Czechoslovakia
Best series:
Dlouhá míle (1989) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Bohéma (2017) (series)
Štefan Capko
Czechoslovakia
Petr Florián
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Pavel Vacek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stars (2018) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Eva Hráská-Blahýnková
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Inspektor Max (2018) (series)
Petr Šudoma
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Rodinné vztahy (2018) (series)
Lucie Končoková
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Ptáci na kolejích (2021) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Jiří Miroslav Valůšek
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Justice (2017) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Eva Papoušková
Czechoslovakia
Best series:
Below the Surface (2023) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Tomáš Petřík
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Suspicion (2022) (series)
Lady and the King (2017) (series)