Episodes(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Cast
James Honců
Best series:
Strážmistr Topinka (2019) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Aleš Cibulka
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Dobrá čtvrť (2005) (series)
Pavel Kříž
Czechoslovakia
Best series:
The Scarlet Pimpernel (1999) (series)
Labyrint (2015) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Petr Pěknic
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Jana Kotrbatá
Czech Republic
Best series:
Osada (2021) (series)
Cpt. Exner (2017) (series)
Poldové a nemluvně (2020) (series)
Jan Dolanský
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Jaroslava Kretschmerová
Czechoslovakia
Best series:
Annie and Joe (2017) (series)
Gagman (1987) (series)
Tři spory (1981) (series)
Zita Morávková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Debora Štolbová
Best series:
Rédl (2018) (series)
The Vanishing (2017) (series)
Náměstíčko (2004) (series)
Vojtěch Moravec
Czechoslovakia
Best series:
Krejzovi (2018) (series)
Adam Joura
Czech Republic
Best series:
Božena (2021) (series)
The Manor House (2014) (series)
Vytoč mého agenta (2024) (series)
František Skopal
Czechoslovakia
Best series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Ach, ty vraždy! (2010) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Eva Čížkovská
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Semestr (2016) (series)
Hospoda (1996) (series)
Eva Reiterová
Czechoslovakia
Best series:
Jahody na stéble trávy (1984) (series)
Ein starkes Team (1994) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Sára Korbelová
Czech Republic
Best series:
The Same Sky (2017) (series)
#martyisdead (2019) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Evžen Hájek
Czechoslovakia
Best series:
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Polda (2016) (series)
Hořký svět (2022) (series)
Nataša Gáčová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
#martyisdead (2019) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Vladimír Čema
Czechoslovakia
Best series:
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Horná Dolná (2015) (series)
Marcela Kyselová
Best series:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)