Episodes(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Cast
Petr Jeništa
Czechoslovakia
Best series:
Suspicion (2022) (series)
The Fury (2016) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Eliška Zbranková
Czech Republic
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Polda (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Václav Kopta
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
The Sleepers (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
Kamila Sedlárová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Polda (2016) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Lukáš Jurek
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Totems (2022) (series)
Dokonalý svět (2010) (series)
Jaromír Nosek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Martin Hruška
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Jana Radojčičová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Přísahám a slibuji (1990) (series)
Martin Zounar
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Josef Kubáník
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Ctirad Götz
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Actor (2020) (series)
Zdeněk Dušek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
World under Head (2017) (series)
Ondřej Studénka
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Specialisté (2017) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Leoš Juráček
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
#martyisdead (2019) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Adéla Gondíková
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Škoda lásky (2013) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Irena Máchová
Czechoslovakia
Best series:
Oběti (1999) (series)
Private Traps (2008) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Petr Burian
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jindřich Skopec
Czechoslovakia
Best series:
I, Mattoni (2016) (series)
Below the Surface (2023) (series)
Odznak Vysočina (2022) (series)
Pavla Vojáčková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Oběti (1999) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Adéla Press
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Slunečná (2020) (series)