Episodes(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Cast
Aleksandr Minaev
Soviet Union
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Ivo Theimer
Czechoslovakia
Best series:
Living Targets (2019) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Příkopy (2007) (series)
Miroslav Dvořák
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Pizza Boy (2015) (series)
Specialisté (2017) (series)
Filip Sychra
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Charité (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Martin Preiss
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Three Kings (1998) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Jana Sadloňová
Czechoslovakia
Best series:
Krejzovi (2018) (series)
Jan Vyskočil
Best series:
The Manor House (2014) (series)
Černé vdovy (2019) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Lucie Vopatová
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Morning Glow (2022) (series)
Bohéma (2017) (series)
Josef Láska
Czech Republic
Best series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Jitka Sedláčková
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Česká soda (1993) (series)
The Defender (2021) (series)
Radim Madeja
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
The Pleasure Principle (2019) (series)
Radka Tesárková
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Škoda lásky (2013) (series)
Marta Falvey Sovová
Best series:
Nineties (2022) (series)
Bohéma (2017) (series)
Černá sanitka (2008) (series)
Tomáš Karger
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Oktopus (2023) (series)
Ondřej Pech
Czech Republic
Best series:
Světlu vstříc (2018) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Slunečná (2020) (series)
Lukáš Typlt
Czechoslovakia
Tereza Sochorová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Malá velká liga (2023) (series)
Daniel Margolius
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Hořký svět (2022) (series)
Hana Sršňová
Czechoslovakia
Best series:
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (series)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (series)
Černá sanitka (2008) (series)