Episodes(80)
-
Šťastná myšlenka (S01E31)
-
První polibek je nejsladší (S01E32)
-
Štěstí ve spreji (S01E33)
-
Láska kvete v každém věku (S01E34)
-
Rodinná fotka (S01E35)
-
Smutná princezna (S01E36)
-
Čáp, vrány a dudlíky (S01E37)
-
Host do domu (S01E38)
-
Dědictví po tetičce (S01E39)
-
Reality show (S01E40)
-
Všechno, co jste chtěli vědět o sexu (S01E41)
-
Hoří, má panenko (S01E42)
-
Zloděj a veterinář (S01E43)
-
Rodinný klan (S01E44)
-
Klidné spaní (S01E45)
-
Bez brýlí se brýle špatně hledají (S01E46)
-
Přírůstek do rodiny (S01E47)
-
Táta bez sukní (S01E48)
-
Upír nebo král (S01E49)
-
Víno, ženy, zpěv (S01E50)
-
Každý svého štěstí strůjcem (S01E51)
-
Konečně šťastná (S01E52)
-
Klec nám spadla (S01E53)
-
Na koho se můžeš spolehnout (S01E54)
-
Hladový jako herec (S01E55)
-
Obranná reakce (S01E56)
-
Druhá šance (S01E57)
-
Tibetská harmonie duše (S01E58)
-
Klíč ke štěstí (S01E59)
-
Čau lásko (S01E60)
Cast
Václav Postránecký
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Vanda Hybnerová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Volga (2023) (series)
Markéta Plánková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
The Manor House (2014) (series)
Jan Šťastný
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Filip Blažek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Ivana Korolová
Czechoslovakia
Best series:
Annie and Joe (2017) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Ať žijí rytíři! (2010) (series)
Lucie Polišenská
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Michal Novotný
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Pavla Tomicová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Hungry Bear Tales (2020) (series)
Comeback (2008) (series)
Jan Révai
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Volga (2023) (series)
Natálie Halouzková
Czech Republic
Best series:
Stairway to Power (2023) (series)
Polda (2016) (series)
Špunti na cestě (2022) (series)
Kryštof Zapletal
Czech Republic
Best series:
Krejzovi (2018) (series)
Svatby v Benátkách (2014) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Natálie Sadloňová
Best series:
Krejzovi (2018) (series)
Michal Suchánek
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Line (2017) (series)
Kristýna Kociánová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Jakub Štěpán
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Rabies (2018) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Barbora Šťastná
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Cpt. Exner (2017) (series)
Stopy života (2013) (series)
Andrea Daňková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Kukačky (2021) (series)
The Line (2017) (series)
Regina Řandová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Lenka Zbranková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Morning Glow (2022) (series)
The Manor House (2014) (series)