Episodes(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Cast
Barbora Šťastná
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Cpt. Exner (2017) (series)
Stopy života (2013) (series)
Markéta Hrubešová
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Lady and the King (2017) (series)
The Young Indiana Jones Chronicles (1992) (series)
Natálie Halouzková
Czech Republic
Best series:
Stairway to Power (2023) (series)
Polda (2016) (series)
Špunti na cestě (2022) (series)
Kryštof Zapletal
Czech Republic
Best series:
Krejzovi (2018) (series)
Svatby v Benátkách (2014) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Natálie Sadloňová
Best series:
Krejzovi (2018) (series)
Kristýna Kociánová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Fury (2016) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Jakub Štěpán
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Rabies (2018) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Claudie Černá
Best series:
Černé vdovy (2019) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Amelie Pokorná
Czech Republic
Best series:
Innocent Lies (2013) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Radim Novák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Václav Rašilov
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Večery Analogonu (2002) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Dominika Býmová
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
The Fury (2016) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Tina Pletánková
Czechoslovakia
Best series:
Krejzovi (2018) (series)
Tereza Vodochodská
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Slunečná (2020) (series)
Adéla Press
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Slunečná (2020) (series)
Hana Sršňová
Czechoslovakia
Best series:
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (series)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (series)
Černá sanitka (2008) (series)
Jaroslav Someš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Necklace (1992) (series)
Případy podporučíka Haniky (1989) (series)
Ivan Vodochodský
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Polda (2016) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
David Steigerwald
Czechoslovakia
Best series:
Chicago Fire (2012) (series)
The Fury (2016) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Petr Stehlík
Best series:
Actor (2020) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Lady and the King (2017) (series)