Russia,
2004, 9 h 36 min
(Length: 48 min)
Episodes(12)
-
Papina dochka (S02E01)
-
Vesennee obostrenie (S02E02)
-
Konets igry (S02E03)
-
Tabletki ot zhadnosti (S02E04)
-
Propavshaya nevesta (S02E05)
-
Muzhskaya logika (S02E06)
-
Dorogoy gost (S02E07)
-
Kvartirnyy vopros (S02E08)
-
Oskolok (S02E09)
-
Bozhestvennyy veter (S02E10)
-
Den zdorovya (S02E11)
-
Zvezdnyy musor (S02E12)
Cast
Yuriy Oskin
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Brežněv (2005) (series)
Anton Sukharev
Soviet Union
Aleksey Golev
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Aleksandr Bargman
Soviet Union
Best series:
Admiral (2009) (series)
Trotskiy (2017) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Aleksandra Sydoruk
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Margarita Bychkova
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Brežněv (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Anna Aleksakhina
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Sherlock Holmes (2013) (series)
Andrey Babenko
Best series:
Catherine the Great (2015) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Natalya Shaposhnikova
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Polina Bakharevskaya
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Vadim Gushchin
Best series:
Brežněv (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Viktor Shubin
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Леонид Алимов
Soviet Union
Best series:
The Company (2007) (series)
Brežněv (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Gleb Chelishchev
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Vladimir Rozygraev
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Aleksandr Koshkaryov
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Vasiliy Reutov
Best series:
A Good Man (2020) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Dmitriy Smirnov
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Anatoliy Gorin
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Catherine the Great (2015) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Andrey Shimko
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)