Czechoslovakia,
1976, 62 min
Cast
Zdeněk Hradilák
Czechoslovakia
Best movies:
The Ear (1970)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Zuzana Fišárková
Czechoslovakia
Best movies:
Romeo, Juliet and Darkness (1959)
Cops and Robbers (2001) (series)
Morgiana (1972)
Jiří Čapka
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Dagmar Veselá
Czechoslovakia
Best movies:
Goslings (1979)
When You Return (1947)
Večer s Oskarem Nedbalem (1974) (TV movie)
Přemysl Matoušek
Czechoslovakia
Best movies:
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Arnošt Borovec
Czechoslovakia
Best movies:
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Otakar Janda
Czechoslovakia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Muž, který stoupl v ceně (1967)
The Miraculous Virgin (1966)
Osvald Albín
Austria-Hungary
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Pláňata (1975) (TV movie)
The Tank Brigade (1955)
Bohuslav Čvančara
Czechoslovakia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Matka (2008) (theatrical recording)
Košilka (1974) (TV movie)
Karel Vochoč
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Josef Charvát
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Haldy (1973) (series)
Virginity and Prison (1969)
Radvana Havelková
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
The Night Overtake Me (1985)
Haldy (1973) (series)
Stanislav Šárský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Divine Ema (1979)
Piš mi. Tvoje Alma (2021) (theatrical recording)
Václav Roštlapil
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Plavení hříbat (1975)
Hrozba (1978)
Jan Odl
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Sluha dvou pánů (1999) (theatrical recording)
Happy End (1967)
The Guard of Dynamite (1963)