Directed by:
Ernest StredňanskýScreenplay:
Zdeněk DufekCinematography:
Stanislav SzomolányiCast:
Zlatomír Vacek, Ladislav Lakomý, Zdeněk Kampf, Jaroslav Dufek, Miriam Hynková, Vlasta Fialová, Josef Štefl, Libuše Geprtová, Jana Hlaváčková, Rudolf Jurda, Václav Kyzlink, Stanislava Strobachová (more)Cast
Zlatomír Vacek
Austria-Hungary
Best movies:
Těžká Barbora (1960) (theatrical recording)
The Devil's Trap (1961)
The Ballad on the Seven Hanged (1968) (TV movie)
Ladislav Lakomý
Czechoslovakia
Best movies:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Man versus Ruin (1989)
Zdeněk Kampf
Czechoslovakia
Best movies:
...and Give My Love to the Swallows (1972)
Šťastný Jim (1969) (TV movie)
Posel úsvitu (1950)
Jaroslav Dufek
Czechoslovakia
Best movies:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
The Assassination (1964)
Škola žen (2007) (theatrical recording)
Miriam Hynková
Czechoslovakia
Best movies:
Případ Platfus (1985) (TV movie)
Egyptologové (1974) (TV movie)
Opory společnosti (1972) (TV movie)
Vlasta Fialová
Czechoslovakia
Best movies:
Lucerna (1967) (TV movie)
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
Racek (1976) (theatrical recording)
Josef Štefl
Czechoslovakia
Best movies:
Pěsti ve tmě (1986)
Šerif za mrežami (1965)
Jdi za zeleným světlem (1968) (TV movie)
Libuše Geprtová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Bratři Karamazovi (1981) (theatrical recording)
V zámku a podzámčí (1981) (TV movie)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)
Jana Hlaváčková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
The Valley of the Bees (1967)
Cops and Robbers (2001) (series)
Poslední návrat (1982) (TV movie)
Rudolf Jurda
Czechoslovakia
Best movies:
Javorová fujarka (1973) (TV movie)
Prokop Diviš (1977) (TV movie)
Náš dědek Josef (1976)
Václav Kyzlink
Austria-Hungary
Best movies:
Invention for Destruction (1958)
The Good Soldier Schweik (1956)
Conscience (1948)
Stanislava Strobachová
Austria-Hungary
Best movies:
Mephisto (1981)
Divá Bára (1949)
The Little Herdsman from the Valley (1983)
Václav Postránecký
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Blažena Rýznarová
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Okénko (1967) (TV movie)
Jdi za zeleným světlem (1968) (TV movie)
Leopold Franc
Czechoslovakia
Best movies:
Okénko (1967) (TV movie)
A New Boy Started Today (1981)
Opustíš-li mne... (1978) (TV movie)
Boleslav Roček
Czechoslovakia
Karel Kabíček
Best movies:
Prokop Diviš (1977) (TV movie)
Okénko (1967) (TV movie)
Perlový náhrdelník (1965)
Jan Němeček
Czechoslovakia
Best movies:
Vojnarka (1968) (TV movie)
Případ korneta Jelagina (1968) (TV movie)
Stopy zločinu: Velká rána (1983) (TV movie)
Stanislav Hejný
Austria-Hungary
Best movies:
Jdi za zeleným světlem (1968) (TV movie)
Kaktus, bomba, letadlo (1969) (TV movie)
The Woman in White is Lost (1937)
Helena Trýbová
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Konec velkých prázdnin (1996) (series)
Mejdan na písku (1979) (TV movie)