Cast
Jana Gazdíková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Poslední návrat (1982) (TV movie)
Lumpacivagabundus (1970) (theatrical recording)
Explosion at Five (1984)
Jaroslav Kuneš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
Je třeba zabít Sekala (2018) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jiří Bednář
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Waiter, Scarper! (1980)
Riders in the Sky (1968)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Vlasta Fialová
Czechoslovakia
Best movies:
Lucerna (1967) (TV movie)
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
Racek (1976) (theatrical recording)
Milan Vágner
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Why? (1987)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (TV movie)
Václav Brtna
Best movies:
Svatej z Krejcárku (1969)
Tím hůř, když padnou (1972) (TV movie)
Days of Betrayal II. (1973)
Drahoslava Landsmanová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Calamity (1980)
Svatej z Krejcárku (1969)
Veronika (1985)
Oldřich Celerýn
Czechoslovakia
Best movies:
You Are a Widow, Sir (1970)
Okénko (1967) (TV movie)
Jdi za zeleným světlem (1968) (TV movie)
Josef Karlík
Czechoslovakia
Best movies:
How to Get Dad Into Reform School (1978) (TV movie)
Racek (1976) (theatrical recording)
I'm Jumping Over Puddles Again (1970)
Ladislav Lakomý
Czechoslovakia
Best movies:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Man versus Ruin (1989)
Steva Maršálek
Czechoslovakia
Best movies:
Muž v pozadí (1995) (series)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (theatrical recording)
On the Comet (1970)
Jiří Papež
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Grandmother (1940)
Scars of the Past (1958)
Josef Menzel
Austria-Hungary
Best movies:
Svatej z Krejcárku (1969)
Eva Vosáhlová
Best movies:
Paradajs (1970) (TV movie)
Karel Augusta
Czechoslovakia
Best movies:
Waiter, Scarper! (1980)
All My Compatriots (1968)
Joachim, Put It in the Machine (1974)
Stanislav Zindulka
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Forbidden Dreams (1986)
Burning Bush (2013) (TV movie)
Karel Meister st.
Czechoslovakia
Best movies:
Marketa Lazarová (1967)
Mykoin PH 510 (1963)
Vyhnanství (1982) (TV movie)