Russia,
2000, 8 h 20 min
(Length: 50 min)
Episodes(10)
Cast
Andrey Tolubeev
Soviet Union
Best series:
Admiral (2009) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Yuriy Ovechkin
Best series:
Idiot (2003) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Vladimir Bortko
Soviet Union
Best series:
The Master and Margarita (2005) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Vitaliy Pichik
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Fyodor Dostoevsky (2011) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Денис Константинов
Soviet Union
Best series:
Doctor Zhivago (2005) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Cold Shores (2019) (series)
Aleksandr Tyutryumov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Андрей Константинов
Soviet Union
Best series:
Бандитский Петербург (2000) (series)
Aleksandr Shulga
Best series:
Specnaz (2002) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Sergey Trebesov
Soviet Union
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
The Master and Margarita (2005) (series)
Evgeniy Merkurev
Best series:
The Master and Margarita (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Артур Литвинов
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Aleksandr Shulga
Best series:
Specnaz (2002) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Валентина Смирнова
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Aleksandr Vontov
Soviet Union
Best series:
Gibel imperii (2005) (series)
Admiral (2009) (series)
Catherine the Great (2015) (series)
Aleksandr Alekseev
Soviet Union
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Yuliya Mikhaylova
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Олег Куликов
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Aleksandr Samokhin
Soviet Union
Best series:
Specnaz (2002) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Anna Ekaterininskaya
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Aleksandr Ivanov
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)