Family
Poland,
2009, 5 h 13 min
(Length: 23–25 min)
Screenplay:
Jan PurzyckiCinematography:
Zbigniew HałatekComposer:
Krzesimir DębskiCast:
Ewa Ziętek, Pawel Wawrzecki, Klaudia Halejcio, Arkadiusz Janiczek, Roman Oszkiewicz, Anna Milewska, Joanna Orleanska, Marek Siudym, Kinga Ciesielska, Malgorzata Zajaczkowska, Violetta Arlak (more)Episodes(13)
-
Dziadek kontra dziadek (S15E01)
-
Nowe mundury (S15E02)
-
Spotkanie na Starym Mieście (S15E03)
-
Awans Kaliny (S15E04)
-
Poślubne kłopoty z mamusią (S15E05)
-
Spadek (S15E06)
-
Udręki i marzenia kobiet (S15E07)
-
Pierwsze śniadanie po ślubie (S15E08)
-
SMS zmienia życie (S15E09)
-
Nowa synowa (S15E10)
-
Kolacja z teściową (S15E11)
-
Córka komendanta (S15E12)
-
Długi spacer (S15E13)
Cast
Ewa Ziętek
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Archiv des Todes (1980) (series)
Pawel Wawrzecki
Poland
Klaudia Halejcio
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Przepis na życie (2011) (series)
Arkadiusz Janiczek
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
The Hexer (2002) (series)
Roman Oszkiewicz
Poland
Anna Milewska
Poland
Best series:
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Joanna Orleanska
Poland
Best series:
The Teach (2016) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Marek Siudym
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Lekarze (2012) (series)
Kinga Ciesielska
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Belle Époque (2017) (series)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (series)
Malgorzata Zajaczkowska
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Kruk (2018) (series)
All My Children (1970) (series)
Violetta Arlak
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Malgorzata Rozniatowska
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Dekalog (1989) (series)
1983 (2018) (series)
Piotr Machalica
Poland
Best series:
Dekalog (1989) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Milena Suszyńska
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
Maria Maj
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
The Teach (2016) (series)
Filip Rojek
Poland
Wojciech Kalarus
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Skazana (2021) (series)
The Mire (2018) (series)
Kazimierz Kaczor
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Grzegorz Komendarek
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Grzegorz Przybył
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
High Water (2022) (series)
Kruk (2018) (series)