Directed by:
Wojciech AdamczykScreenplay:
Robert BrutterCinematography:
Włodzimierz GłodekCast:
Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Marta Lipinska, Franciszek Pieczka, Artur Barciś, Agnieszka Pawelkiewicz, Dorota Chotecka, Grzegorz Wons, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski (more)Episodes(13)
-
Kto tu rządzi (S10E01)
-
Partyzancka dola (S10E02)
-
Próba ognia (S10E03)
-
Geny nie kłamią (S10E04)
-
Wszystko jest teatrem (S10E05)
-
Depresja Biskupa (S10E06)
-
Wet za wet (S10E07)
-
Polityczny zombie (S10E08)
-
Edukacyjne dylematy (S10E09)
-
Dominator (S10E10)
-
Klauzula sumienia (S10E11)
-
Ochotnicza straż kobiet (S10E12)
-
Cuda, cuda ogłaszają (S10E13)
Cast
Ilona Ostrowska
Poland
Best series:
Blinded by the Lights (2018) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Still Here (2023) (series)
Cezary Żak
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Control (2018) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Paweł Królikowski
Poland
Best series:
The Teach (2016) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Marta Lipinska
Soviet Union
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Franciszek Pieczka
Poland
Best series:
Czterej pancerni i pies (1966) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Artur Barciś
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Dekalog (1989) (series)
Detective Forst (2024) (series)
Dorota Chotecka
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Anna Karenina (2000) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Grzegorz Wons
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
1983 (2018) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Katarzyna Żak
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Sylwester Maciejewski
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Dekalog (1989) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Magdalena Kuta
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Woods (2020) (series)
Lekarze (2012) (series)
Piotr Ligienza
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Bartlomiej Kasprzykowski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Crossing Lines (2013) (series)
Mateusz Rusin
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Belle Époque (2017) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Piotr Pregowski
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Klan (1997) (series)
Dorota Nowakowska
Poland
Best series:
Przepis na życie (2011) (series)
Plebania (2000) (series)
Bogdan Kalus
Poland
Best series:
The Mire (2018) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Lidia Sadowa
Poland
Best series:
The Mire (2018) (series)
Żmijowisko (2019) (series)
Angel of Death (2020) (series)
Emilia Komarnicka-Klynstra
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)