Directed by:
Míra HejdaPerformers:
Míra Hejda, Libor Bouček, Ewa Farna, Petr Novotný, Zdeněk Podhůrský, Zdeněk Izer, Lejla Abbasová, Martin Stránský, Lucie Váchová, Pavel Novotný (more)Performers
Míra Hejda
Czechoslovakia
Libor Bouček
Czechoslovakia
Best movies:
Karel Svoboda 80 (2018) (concert) - moderator
Královny popu na Karlštejně (2023) (concert) - moderator
Nejslavnější české muzikály (2020) (concert) - moderator
Ewa Farna
Czech Republic
Best movies:
K poctě Davida Stypky (2023) (concert)
Scent of Oranges (2019)
Karel Gott 70 (2009) (concert)
Petr Novotný
Czechoslovakia
Best movies:
Blockbuster (1980)
Out of the City (2000)
Angelika (2007) (theatrical recording)
Zdeněk Podhůrský
Czechoslovakia
Best movies:
The Black Barons (1992)
Tři spory (1981) (series)
Pěsti ve tmě (1986)
Zdeněk Izer
Czechoslovakia
Best movies:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (TV movie)
Lejla Abbasová
Czechoslovakia
Best movies:
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008)
Over and Over Again! (2005)
Martin Stránský
Czechoslovakia
Best movies:
S tvojí dcerou ne (1997) (theatrical recording)
Nineties (2022) (series)
Královský život otroka (1992) (TV movie)
Lucie Váchová
Czechoslovakia
Best movies:
Prachy dělaj člověka (2006)
Angel Exit (2000)
Prague Stories (1999)
Pavel Novotný
Best movies:
BANGER. (2022)
Vánoční hvězda (2012) (TV movie)
Bad Joke 4 (2013)
Jiří Krampol
Czechoslovakia
Best movies:
Forbidden Dreams (1986)
Signum Laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Helena Vondráčková
Czechoslovakia
Best movies:
The Tale of John and Mary (1980)
The Incredibly Sad Princess (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Andrea Verešová
Czechoslovakia
Best movies:
The Prince & Me (2004)
Perinbaba: Two Realms (2023)
Špindl 2 (2019)
Tomáš Klus
Czechoslovakia
Best movies:
Kazimír a Karolína (2010) (theatrical recording)
The Old Blunderbuss Mystery (2011) (TV movie)
Hop nebo trop (2004) (series)
Eva Decastelo
Czechoslovakia
Best movies:
Children of Dune (2003) (series)
Nightline (2022)
Oběti (1999) (series)
Kateřina Kaira Hrachovcová
Czechoslovakia
Best movies:
S tvojí dcerou ne (1997) (theatrical recording)
St. Nicholas Is in Town (1992) (TV movie)
Revizor (2004) (TV movie)
Jan Bendig
Czech Republic
Best movies:
Bastardi 2 (2011)
Školní výlet (2012)
Lucie Bílá
Czechoslovakia
Best movies:
Dracula (1996) (theatrical recording)
Angel of the Lord 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (theatrical recording)
Daniel Holovský
Czechoslovakia
Petr Jančařík
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Wisdom Teeth (2014) (TV movie)
Blázinec v prvním poschodí (po 10 letech) (1994) (theatrical recording)