Cast
Jela Bučková
Slovak state
Best movies:
Višňový sad (1978) (TV movie)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (TV movie)
Rozruch na onkológii (1991) (TV movie)
Eva Mária Chalupová
Slovak state
Best movies:
Midnight Mass (1962)
Red Wine (1976) (TV movie)
Naši synovia (1975) (series)
František Dibarbora
Austria-Hungary
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
Pštrosí večierok (1969) (TV movie)
The Incredibly Sad Princess (1968)
Emília Došeková
Czechoslovakia
Best movies:
Nepokojná láska (1975) (series)
Tiene v raji (1986) (TV movie)
Bičianka z doliny (1981) (TV movie)
Hana Gregorová
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
Cops and Robbers (2001) (series)
Vianočné oblátky (1977) (TV movie)
Helena Húsková
Slovak state
Best movies:
In Bukva Courtyard (1993) (TV movie)
Za mestskými múrmi (1998) (series)
Sezam, otvor sa! (1974) (TV movie)
František Kovár
Czechoslovakia
Best movies:
Adolf Eichmann (1988) (TV movie)
The Millennial Bee (1983)
Red Wine (1976) (TV movie)
Dobroslava Nováková
Czechoslovakia
Best movies:
Sebechlebskí hudci (1975)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Horúci dych (1978) (TV movie)
Katarína Orbánová
Czechoslovakia
Best movies:
Nepokojná láska (1975) (series)
Straty a nálezy (1974) (series)
Jennie Gerhardtová (1979) (TV movie)
Jaroslav Rozsíval
Czechoslovakia
Best movies:
Riders in the Sky (1968)
Red Wine (1976) (TV movie)
Jánošík I., II. (1963)
Zuzana Skopálová
Czechoslovakia
Best movies:
Staroružová dráma (1989) (TV movie)
Nebojsa (1988)
Popolvár najväčší na svete (1982)
Alfréd Swan
Czechoslovakia
Best movies:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Variácie slávy (1991) (TV movie)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Libuša Trutzová-Balková
Czechoslovakia
Best movies:
Matka (1968) (TV movie)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Eygletiérovci (1986) (TV movie)
Jozef Vajda
Czechoslovakia
Best movies:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV movie)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Chrobák v hlave (2014) (theatrical recording)
Dušan Vaňo
Czechoslovakia
Best movies:
Mŕtvi učia živých (1983)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (TV movie)
Jahňa chudobného (1992) (TV movie)
Eduard Vítek
Czechoslovakia
Best movies:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (TV movie)
Kára plná bolesti (1985)
Výlet do mladosti (1982) (TV movie)
Eva Žilineková
Czechoslovakia
Best movies:
Za mestskými múrmi (1998) (series)
Za mestskými múrmi: Spravodlivosť (1998) (TV movie)
Tlstibáb (1977) (TV movie)
Igor Šimeg
Czechoslovakia
Best movies:
Staroružová dráma (1989) (TV movie)
Broken Promise (2009)
Anjel milosrdenstva (1993)
Monika Radványiová
Czechoslovakia
Best movies:
Eygletiérovci (1986) (TV movie)
Jacobowski a plukovník (1990) (TV movie)
Poviem mu to sám (1979) (TV movie)
Jozef Šándor
Czechoslovakia
Best movies:
The Ballad on the Seven Hanged (1968) (TV movie)
Andersonvillský proces (1976) (TV movie)
Hernani (1967) (TV movie)