Directed by:
Jan Valášek st.Screenplay:
Vladimír HoráčekCinematography:
Vladimír OpletalComposer:
Karel SkleničkaCast:
Ota Sklenčka, Jiřina Šejbalová, Miloš Nedbal, Josef Vladimír Švec, Antonie Hegerlíková, Libuše Havelková, Marie Marešová, Jaroslav Cmíral, Oldřich Šmalcl, Rudolf Deyl ml., Ilja Prachař (more)Cast
Ota Sklenčka
Czechoslovakia
Best movies:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Vajíčko (1968) (TV movie)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Jiřina Šejbalová
Austria-Hungary
Best movies:
Men About Town (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Láska jako trám (1967) (TV movie)
Miloš Nedbal
Austria-Hungary
Best movies:
Journey into the Depth of the Student's Soul (1939)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
The Emperor's Baker - The Baker's Emperor (1951)
Josef Vladimír Švec
Best movies:
Maškaráda (1963) (TV movie)
Reportáž psaná na oprátce (1961)
Giant Shoe-Factory (1954)
Antonie Hegerlíková
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Today for the Last Time (1958)
Libuše Havelková
Czechoslovakia
Best movies:
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
Příběh dušičkový (1964) (TV movie)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Marie Marešová
Czechoslovakia
Best movies:
How to Pull Out a Whale's Tooth (1977) (TV movie)
Romeo, Juliet and Darkness (1959)
Po rozvodu (1981) (TV movie)
Jaroslav Cmíral
Czechoslovakia
Best movies:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Bellevue (1969) (TV movie)
Konec velké epochy (1965) (TV movie)
Oldřich Šmalcl
Czechoslovakia
Best movies:
Byla jednou jedna budoucnost: Podivná reportáž z přítomnosti 1965 (1965) (TV movie)
The Black Dynasty (1962)
The Marathon (1968)
Rudolf Deyl ml.
Austria-Hungary
Best movies:
The Good Soldier Schweik (1956)
Lemonade Joe (1964)
Lucerna (1967) (TV movie)
Ilja Prachař
Czechoslovakia
Best movies:
The Cremator (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Libuše Pešková
Czechoslovakia
Best movies:
The Cremator (1968)
The House in Karp Lane (1965)
Jan Hus (1954)
Jaromír Spal
Austria-Hungary
Best movies:
Vajíčko (1968) (TV movie)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Půlpenny (1974) (TV movie)
Jiří Mikota
Czechoslovakia
Best movies:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (theatrical recording)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Scars of the Past (1958)
Ladislav Kazda
Czechoslovakia
Best movies:
The Devil's Trap (1961)
Romeo, Juliet and Darkness (1959)
Hope (1963)
Věra Koktová
Czechoslovakia
Best movies:
The Good Soldier Schweik (1956)
Noc pastýřů (1993) (TV movie)
Distant Journey (1948)
Ladislav Boháč
Austria-Hungary
Best movies:
School Is the Foundation of Life (1938)
The White Disease (1937)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)