Family / Drama
Czechoslovakia,
1980, 70 min
Directed by:
Dušan KodajScreenplay:
Erna SuchánováCinematography:
Karol KrškaComposer:
Ali BrezovskýCast:
Zuzana Cigánová, Alena Michalidesová, Štefan Kvietik, Elena Petrovická, Štefan Halás, Alžbeta Bárthová-Pietorová, Boris Javorek, Paľo Vajs, Karol Polák ml. (more)Cast
Zuzana Cigánová
Czechoslovakia
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Nepokojná láska (1975) (series)
Alena Michalidesová
Czechoslovakia
Best movies:
Pericola (1979) (TV movie)
Pustý dvor (1978)
Dve slobodné bez záväzku (1981) (TV movie)
Štefan Kvietik
Czechoslovakia
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
The Copper Tower (1970)
The Boxer and Death (1962)
Elena Petrovická
Slovak state
Best movies:
Těžká hodina (1986) (TV movie)
Freckled Max and the Spooks (1987)
Pomocník (1980) (TV movie)
Štefan Halás
Best movies:
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
The Last Witch (1957)
Maroško (1968) (TV movie)
Alžbeta Bárthová-Pietorová
Kingdom of Hungary
Best movies:
Bičianka z doliny (1981) (TV movie)
Tri dcéry (1967)
Balada o mŕtvych očiach (1988) (TV movie)
Boris Javorek
Czechoslovakia
Best movies:
Posledná v abecede (1980) (TV movie)
Paľo Vajs
Czechoslovakia
Best movies:
Posledná v abecede (1980) (TV movie)
Karol Polák ml.
Czechoslovakia
Best movies:
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Kára plná bolesti (1985)
Kdo se bojí, utíká (1986)
Michal Strnad
Best movies:
Posledná v abecede (1980) (TV movie)
Jozef Adamovič
Slovak state
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Demeterovci (1976) (TV movie)
Aranka Szentpéteryová
Czechoslovakia
Best movies:
Omyly tradičnej morálky (1989) (TV movie)
Posledná v abecede (1980) (TV movie)
Igor Štefuca
Best movies:
Posledná v abecede (1980) (TV movie)
Dita Predmerská
Best movies:
Posledná v abecede (1980) (TV movie)
Boris Šnajdár
Best movies:
Študent (1990) (TV movie)
Bocianie hniezdo (1981) (series)
Svetlá nad prístavom (1986) (TV movie)
Dušan Vaňo
Czechoslovakia
Best movies:
Mŕtvi učia živých (1983)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (TV movie)
Jahňa chudobného (1992) (TV movie)
Mária Mikušová
Best movies:
Posledná v abecede (1980) (TV movie)
Gaba Chudová-Cinová
Best movies:
Posledná v abecede (1980) (TV movie)
Štefan Graca
Czechoslovakia
Best movies:
Tušenie (1982)
Riaditeľ (1986) (TV movie)
V rannej hmle (1990)
Štefan Holocsy
Best movies:
Posledná v abecede (1980) (TV movie)