Cinematography:
Peter BencsíkComposer:
Martin HasákCast:
Branislav Deák, Milena Minichová, Kamil Mikulčík, Elena Podzámska, Tatiana Kulíšková, Kristína Svarinská, Ivan Romančík st., Anna Javorková (more)Cast
Branislav Deák
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Milena Minichová
Czechoslovakia
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Za sklom (2016) (series)
Kamil Mikulčík
Czechoslovakia
Best series:
Za mestskými múrmi (1998) (series)
Nesmrteľní (2010) (series)
1890 (2017) (series)
Elena Podzámska
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Nesmrteľní (2010) (series)
Tatiana Kulíšková
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Tajomný ostrov (1984) (series)
Škriatok (1995) (series)
Kristína Svarinská
Czechoslovakia
Best series:
Volga (2023) (series)
Osada (2021) (series)
Nesmrteľní (2010) (series)
Ivan Romančík st.
Czechoslovakia
Best series:
Život bez konca (1982) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Anna Javorková
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
Zuzana Porubjaková
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Klamstvo (2023) (series)
Za sklom (2016) (series)
Karin Olasová
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Susedia (2006) (series)
Pavel Bruchala
Best series:
Susedia (2006) (series)
Druhý dych (2011) (series)
Horúca krv (2012) (series)
Přemysl Boublík
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Matúš Krátky
Czechoslovakia
Best series:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
Rex (2017) (series)
Dr. Ludsky (2011) (series)
Andrej Hryc
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Pavol Višňovský
Czechoslovakia
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Klamstvo (2023) (series)
Marián Slovák
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Eva Pavlíková
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Doma na porádku (2012) (series)
Škriatok (1995) (series)
Hana Letková Gajdošová
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Nesmrteľní (2010) (series)
Jana Lieskovská
Czechoslovakia
Best series:
Policie Modrava (2011) (series)
Dr. Ema (2014) (series)
Druhý dych (2011) (series)
Emma Tarageľová
Slovakia
Best series:
Druhý dych (2011) (series)
Búrlivé víno (2012) (series)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (series)