Directed by:
Ľubomír VajdičkaCinematography:
Jozef BrezanskýCast:
Nella Dočolomanská-Valentová, Ladislav Konrád, Ľubomíra Krkošková, Ján Gubala, Emil Horváth st., Ján Kožuch, Peter Bzdúch, Marta Sládečková, Elena Petrovická, Ondrej Vandlík, Ivan Romančík st. (more)Cast
Nella Dočolomanská-Valentová
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvoch pánov (1991) (TV movie)
Pomocník (1980) (TV movie)
Škola klebiet (1977) (TV movie)
Ladislav Konrád
Czechoslovakia
Best movies:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV movie)
Iba taká hra (1995) (TV movie)
Pomocník (1980) (TV movie)
Ľubomíra Krkošková
Czechoslovakia
Best movies:
Výlet do mladosti (1982) (TV movie)
Albert, Albert (1995) (TV movie)
Orbis Pictus (1997)
Ján Gubala
Best movies:
Midnight Mass (1962)
Naši synovia (1975) (series)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Emil Horváth st.
Czechoslovakia
Best movies:
The Millennial Bee (1983)
Naši synovia (1975) (series)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Ján Kožuch
Best movies:
Sluha dvoch pánov (1991) (TV movie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Diabol vo Francúzsku (1991) (TV movie)
Peter Bzdúch
Czechoslovakia
Best movies:
Divadelná komédia (1994) (theatrical recording)
Demeterovci (1976) (TV movie)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Marta Sládečková
Czechoslovakia
Best movies:
A čo ja, miláčik? (1986) (TV movie)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (TV movie)
Ujo Váňa (1998) (theatrical recording)
Elena Petrovická
Slovak state
Best movies:
Těžká hodina (1986) (TV movie)
Freckled Max and the Spooks (1987)
Pomocník (1980) (TV movie)
Ondrej Vandlík
Czechoslovakia
Best movies:
Rysavá jalovica (1970) (TV movie)
The Sun in a Net (1962)
Pomocník (1980) (TV movie)
Ivan Romančík st.
Czechoslovakia
Best movies:
Zuzanka Hraškovie (1991) (TV movie)
Tiene v raji (1986) (TV movie)
Život bez konca (1982) (series)
František Výrostko
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvoch pánov (1991) (TV movie)
Gendúrovci (1994) (TV movie)
Reverend (1989) (TV movie)
Michal Gazdík
Czechoslovakia
Best movies:
Zuzanka Hraškovie (1991) (TV movie)
Sluha dvoch pánov (1991) (TV movie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV movie)
Mária Bálintová
Czechoslovakia
Best movies:
Zuzanka Hraškovie (1991) (TV movie)
Gendúrovci (1994) (TV movie)
Kára plná bolesti (1985)
Oľga Solárová
Czechoslovakia
Best movies:
Pomocník (1980) (TV movie)
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (TV movie)
O mužoch, ženách a deťoch (1984) (TV movie)
Martin Horňák
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvoch pánov (1991) (TV movie)
Nepokojná láska (1975) (series)
Naši synovia (1975) (series)
Tomáš Žilinčík
Slovak state
Best movies:
Zuzanka Hraškovie (1991) (TV movie)
Louis Pasteur (1977) (TV movie)
Nepokojná láska (1975) (series)
Katarína Hrobárová-Vrzalová
Czechoslovakia
Best movies:
Nepokojná láska (1975) (series)
Naši synovia (1975) (series)
The Garden (1995)
Ľubomír Paulovič
Czechoslovakia
Best movies:
LENI (2015) (theatrical recording)
Divadelná komédia (1994) (theatrical recording)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Emília Čížová
Best movies:
Najatý klaun (1980) (TV movie)