Czech Republic,
2014, 8 h 39 min
(Length: 25–26 min)
Episodes(20)
-
Za smrt syna nemůžeme (S01E01)
-
Znásilnění manželky (S01E02)
-
Inženýr a uklízečka (S01E03)
-
Rodinná oslava (S01E04)
-
Náhodný výstřel (S01E05)
-
Vychovatelka (S01E06)
-
Utajený porod (S01E07)
-
Sebevražda jako pracovní úraz (S01E08)
-
Vražda ve vězení (S01E09)
-
Rozvod jako řemen (S01E10)
-
Sousedova studna (S01E11)
-
Stavební spoření (S01E12)
-
Zpackaná sebevražda (S01E13)
-
Konec sňatkového podvodníka (S01E14)
-
Nechala sestru zemřít (S01E15)
-
Matka chce vystěhovat syna (S01E16)
-
Manželství na vlastní nebezpečí (S01E17)
-
Vraždil ze zoufalství (S01E18)
-
ON a jeho ženy (S01E19)
-
Vraždící babička (S01E20)
Cast
Gustáv Řezníček
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Murder, She Wrote (1984) (series)
Lukáš Kantor
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Poldové a nemluvně (2020) (series)
Kateřina Krejčí
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Albert Čuba
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Line (2017) (series)
Roman Slovák
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jana Tomečková
Slovak state
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Jedno malé sídlisko (1978) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Kateřina Kráľovská Steinerová
Czechoslovakia
Best series:
Innocent Lies (2013) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Michal Čapka
Czechoslovakia
Best series:
I, Mattoni (2016) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
BikDýl (2013) (series)
Luděk Jelen
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Mathematics of Crime (2023) (series)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (series)
Pavel Pásek
Best series:
Kameňák (2019) (series)
Miroslav Sýkora
Best series:
Rédl (2018) (series)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (series)
Kristýna Šebíková
Czechoslovakia
Best series:
Policie Modrava (2011) (series)
Všechny moje lásky (2015) (series)
Doktoři z Počátků (2013) (series)
René Šmotek
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
World under Head (2017) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Tereza Dočkalová
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Oktopus (2023) (series)
Scout Post 1918 (2018) (series)
Petra Kocmanová
Best series:
Nineties (2022) (series)
Veronika Lazorčáková
Czechoslovakia
Best series:
Božena (2021) (series)
Lady and the King (2017) (series)
I, Mattoni (2016) (series)
Ivana Lebedová
Best series:
Stíny v mlze (2022) (series)