Performers
Martin Dejdar
Czechoslovakia
Best movies:
Silent Pain (1990)
Brouk v hlavě (2002) (TV movie)
45 let Ypsilonky (2011) (theatrical recording)
Michal Hudák
Czechoslovakia
Best movies:
Želary (2003)
Zdivočelá země (1997)
Spievankovo a kráľovná Harmónia (2017)
Dana Morávková
Czechoslovakia
Best movies:
Smoke (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (theatrical recording)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Václav Vydra nejml.
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV movie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV movie)
Ivo Šmoldas
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Kolotoč (2007) (TV movie)
Nejlepší trapasy (2013) (series)
Anna Šišková
Czechoslovakia
Best movies:
Divided We Fall (2000)
Ženské oddelenie (1991) (TV movie)
Tolstoj a peniaze (2016) (theatrical recording)
Ivana Christová
Czechoslovakia
Best movies:
The Taste of Death (1995)
O ľuďoch a čarodejníkoch (1999) (TV movie)
Matej Cifra - Sajfa
Czechoslovakia
Roman Pomajbo
Czechoslovakia
Best movies:
Czech Century (2013) (series)
I ve smrti sami (2004) (TV movie)
Touha (2011) (theatrical recording)
Ivica Sláviková
Czechoslovakia
Best movies:
Tigers in the City (2012)
Čo vieš ty, neviem ja (1997) (TV movie)
Roman Luknár
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
The Karamazov Brothers (2008)
Roman Ondráček
Czechoslovakia
Best movies:
Shameless (2008)
The One Who Loved You (2018)
Gabriela Lašková
Czechoslovakia
Best movies:
Bony a klid 2 (2014)
Miloš Pokorný
Czechoslovakia
Best movies:
Shameless (2008)
You Kiss Like a Devil (2012)
The One Who Loved You (2018)
Štefan Skrúcaný
Czechoslovakia
Best movies:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (theatrical recording)
Modrá ruža (1996) (TV movie)
Eva Máziková
Czechoslovakia
Best movies:
Pacho, the Thief of Hybe (1975)
Whirlwind (2024)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (concert)
Miroslav Noga
Czechoslovakia
Best movies:
Gazdova krv (2014) (theatrical recording)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Cops and Robbers (2001) (series)
Dana Batulková
Czechoslovakia
Best movies:
Záhadná paní Savageová (1997) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Trampoty pana Humbla (1997) (TV movie)
Agáta Hanychová
Czechoslovakia
Best movies:
Forgotten Light (1996)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV movie)
Druhý dech (1988) (series)
Petr Vondráček
Czechoslovakia
Best movies:
Women on the Run (2019)
Photographer (2015)
Adéla ještě nevečeřela (2010) (theatrical recording)