Directed by:
Jozef PálkaScreenplay:
Elena KočišováCinematography:
Jozef BrezanskýCast:
Viera Strnisková, Ivan Rajniak, Jarmila Koleničová, Zoro Laurinc st., Táňa Hrivnáková, Ľubo Roman, Samuel Adamčík, Oľga Adamčíková, Vladimír Černý, Darina Chmúrová, Eva Mária Chalupová, Ján Mistrík (more)Cast
Viera Strnisková
Czechoslovakia
Best movies:
Rysavá jalovica (1970) (TV movie)
The Copper Tower (1970)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Ivan Rajniak
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Rysavá jalovica (1970) (TV movie)
The Copper Tower (1970)
Jarmila Koleničová
Czechoslovakia
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Louis Pasteur (1977) (TV movie)
Mŕtve duše (1971) (TV movie)
Zoro Laurinc st.
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Romulus Veľký (1992) (TV movie)
Viťúzi (1978) (theatrical recording)
Táňa Hrivnáková
Czechoslovakia
Best movies:
Nepokojná láska (1975) (series)
Škola klebiet (1977) (TV movie)
Klamstvo dočasu - pravda naveky (1977) (TV movie)
Ľubo Roman
Slovak state
Best movies:
Raz, dva, tri (1985) (TV movie)
The Sun in a Net (1962)
St. Peter's Umbrella (1958)
Samuel Adamčík
Austria-Hungary
Best movies:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV movie)
The Mystery of the Carpathian Castle (1981)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Oľga Adamčíková
Austria-Hungary
Best movies:
Death Is Called Engelchen (1963)
Rok na dedine (1967) (TV movie)
Midnight Mass (1962)
Vladimír Černý
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
The Millennial Bee (1983)
Jánošík I., II. (1963)
Darina Chmúrová
Czechoslovakia
Best movies:
Vianočné oblátky (1977) (TV movie)
Chlapci, dievčatá a psy (1970) (TV movie)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Eva Mária Chalupová
Slovak state
Best movies:
Midnight Mass (1962)
Red Wine (1976) (TV movie)
Naši synovia (1975) (series)
Ján Mistrík
Slovak state
Best movies:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Jankove hračky (1984) (TV movie)
Mário a kúzelník (1976) (TV movie)
František Desset
Slovak state
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Sitting on a Branch, Enjoying Myself (1989)
Red Wine (1976) (TV movie)
Eliška Müllerová
Czechoslovakia
Best movies:
Staroružová dráma (1989) (TV movie)
Christmas with Elizabeth (1968)
Takmer božský omyl (1985) (TV movie)
Ján Kramár
Czechoslovakia
Best movies:
Red Wine (1976) (TV movie)
Jánošík I., II. (1963)
Forty-Four Mutineers (1957)
Juraj Sarvaš
Czechoslovakia
Best movies:
Jánošík I., II. (1963)
Forty-Four Mutineers (1957)
Hernani (1967) (TV movie)
Ľubo Gregor
Slovak state
Best movies:
Tiene v raji (1986) (TV movie)
Mário a kúzelník (1976) (TV movie)
Sebechlebskí hudci (1975)
František Hudek
Czechoslovakia
Best movies:
Naši synovia (1975) (series)
Sebechlebskí hudci (1975)
Izrafel (1978) (TV movie)
František Plevka
Czechoslovakia
Best movies:
Louis Pasteur (1977) (TV movie)
Škola klebiet (1977) (TV movie)
Skrat (1977) (TV movie)