Directed by:
Pavel HášaScreenplay:
Bedřich KubalaCinematography:
Alois NožičkaComposer:
Jiří ŠustCast:
Eduard Cupák, Petr Haničinec, Daniela Kolářová, Václav Postránecký, Václav Voska, Otto Lackovič, Jaroslav Cmíral, Josef Bek, František Vicena, Viktor Maurer, Zdeněk Jelínek, Jarmila Smejkalová (more)Cast
Eduard Cupák
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Witchhammer (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Petr Haničinec
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV movie)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Daniela Kolářová
Czechoslovakia
Best movies:
The Elementary School (1991)
Secluded, Near Woods (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Václav Postránecký
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Václav Voska
Austria-Hungary
Best movies:
Vajíčko (1968) (TV movie)
Sňatky z rozumu (1968) (series) - actor, narrator
The White Lady (1965)
Otto Lackovič
Czechoslovakia
Best movies:
Tažní ptáci (1983) (TV movie)
Těžká Barbora (1960) (theatrical recording)
Balada z hadrů (1960) (theatrical recording)
Jaroslav Cmíral
Czechoslovakia
Best movies:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Bellevue (1969) (TV movie)
Konec velké epochy (1965) (TV movie)
Josef Bek
Czechoslovakia
Best movies:
Men About Town (1969)
Láska jako trám (1967) (TV movie)
The White Lady (1965)
František Vicena
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
Poslední dopis (1973) (TV movie)
Hope (1963)
Viktor Maurer
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
Men About Town (1969)
Zdeněk Jelínek
Czechoslovakia
Best movies:
Královská hra (1980) (TV movie)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jarmila Smejkalová
Czechoslovakia
Best movies:
Vajíčko (1968) (TV movie)
Krvavá svatba (1987) (theatrical recording)
The Poacher's Foster Daughter or Noble Millionaire (1949)
Václav Mareš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Waiter, Scarper! (1980)
The Golden Eels (1979) (TV movie)
The Mysterious Castle in the Carpathians (1981)
Eva Brožková
Czechoslovakia
Best movies:
Dívčí válka (1991) (theatrical recording)
Rambling Engelbert (1973) (TV movie)
Pozvání na večeři (1993) (TV movie)
Karel Urbánek
Czechoslovakia
Best movies:
Věc Makropulos (1970) (theatrical recording)
Egyptologové (1974) (TV movie)
Muži jdou ve tmě (1975) (TV movie)
Jaromír Spal
Austria-Hungary
Best movies:
Vajíčko (1968) (TV movie)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Půlpenny (1974) (TV movie)
Otakar Brousek st.
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Miloš Vavruška
Czechoslovakia
Best movies:
Charleyova teta (1969) (theatrical recording)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Three Wishes for Cinderella (1973)
Jan Přeučil
Czechoslovakia
Best movies:
Forbidden Dreams (1986)
Muž v pozadí (1995) (series)
Four Murders Are Enough, Darling (1970)
Václav Stýblo
Czechoslovakia
Best movies:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)
Bratranec Pons (1973) (TV movie)
Silvery Wind (1954)