Directed by:
Vojtěch ŠtursaScreenplay:
Vladimír FialaCinematography:
Jan ŠtanglCast:
Michal Pešek, Miroslava Součková, Ladislav Lakomý, Jiří Štědroň, Steva Maršálek, Jan Pohan, Josef Štefl, Miroslav Nohýnek, Jiří Dušek, Jiří Tomek, Sylvia Turbová, Milan Vágner, Pavel Kunert (more)Cast
Michal Pešek
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
The Last Butterfly (1990)
Miroslava Součková
Czechoslovakia
Best movies:
Cuckoo in a Dark Forest (1984)
Innocent Lies (2013) (series)
Poslední návrat (1982) (TV movie)
Ladislav Lakomý
Czechoslovakia
Best movies:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Man versus Ruin (1989)
Jiří Štědroň
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Popelka (1969) (TV movie)
Lysistrata (2009) (theatrical recording)
Patero důvodů pro voo doo (2005) (theatrical recording)
Steva Maršálek
Czechoslovakia
Best movies:
Muž v pozadí (1995) (series)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (theatrical recording)
On the Comet (1970)
Jan Pohan
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (TV movie)
Witchhammer (1969)
Josef Štefl
Czechoslovakia
Best movies:
Pěsti ve tmě (1986)
Šerif za mrežami (1965)
Jdi za zeleným světlem (1968) (TV movie)
Miroslav Nohýnek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Poslední dopis (1973) (TV movie)
Muž v pozadí (1995) (series)
Signum Laudis (1980)
Jiří Dušek
Czechoslovakia
Best movies:
Prokop Diviš (1977) (TV movie)
Svědek času (1988) (TV movie)
Případ Salieri (1991) (TV movie)
Jiří Tomek
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Cops and Robbers (2001) (series)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (TV movie)
Sylvia Turbová
Czechoslovakia
Best movies:
Nepokojná láska (1975) (series)
Tři spory (1981) (series)
Bratránek z Batávie (1976) (TV movie)
Milan Vágner
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Why? (1987)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (TV movie)
Pavel Kunert
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (TV movie)
Koločava (2002) (theatrical recording)
Jaroslav Kuneš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Stromy umírají vstoje (1998) (TV movie)
Je třeba zabít Sekala (2018) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Otakar Dadák
Czechoslovakia
Best movies:
Racek (1976) (theatrical recording)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (TV movie)
Rudolf Jelínek
Czechoslovakia
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Král Lear (2003) (theatrical recording)
Král Krysa (1979) (theatrical recording)
Josef Langmiler
Czechoslovakia
Best movies:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (TV movie)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Eva Matalová
Czechoslovakia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Jankove hračky (1984) (TV movie)
Jenůfa (1976) (TV movie)
Miroslav Donutil
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvou pánů (2000) (theatrical recording)
Cosy Dens (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (theatrical recording)
Miloš Hájek
Austria-Hungary
Best movies:
Witchhammer (1969)
A Dead Man Among the Living (1946)
Prokop Diviš (1977) (TV movie)