Poland,
2003, 11 h 40 min
(Length: 25 min)
Directed by:
Feridun ErolScreenplay:
Zbigniew KamińskiCast:
Małgorzata Lewińska, Michal Milowicz, Ewa Szykulska, Marek Siudym, Jerzy Braszka, Hanna Orsztynowicz, Tadeusz Wojtych, Rafał Kronenberger, Grażyna Wieczorek, Julian Kamecki, Bruno Blum (more)Episodes(28)
-
Tresowana foka (S01E01)
-
Chora z urojenia (S01E02)
-
Mania prześladowcza (S01E03)
-
Dzisiaj premiera (S01E04)
-
Matki, żony i doktor Halicki (S01E05)
-
Ciężki kawałek chleba (S01E06)
-
Gra wyobraźni (S01E07)
-
Ukryty talent (S01E08)
-
Handlowa żyłka (S01E09)
-
Niebezpieczna gra (S01E10)
-
Zdrada (S01E11)
-
Przerwa w małżeństwie (S01E12)
-
Kompleks niższości (S01E13)
-
Siła reklamy (S01E14)
-
Uwierzmy w cuda (S01E15)
-
Wielka wygrana (S01E16)
-
Podwójna stawka (S01E17)
-
Kulisy demokracji (S01E18)
-
Za zdrowie księżniczki (S01E19)
-
Randka w ciemno (S01E20)
-
Jak zostać milionerem (S01E21)
-
Zimowy sen (S01E22)
-
Zakład na śmierć i życie (S01E23)
-
Idealna para (S01E24)
-
Iloraz wdzięku (S01E25)
-
Sposób na siebie (S01E26)
-
Pucharowa środa (S01E27)
-
Piękna nieznajoma (S01E28)
Cast
Małgorzata Lewińska
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Michal Milowicz
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Hexer (2002) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Ewa Szykulska
Poland
Best series:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
Marek Siudym
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Lekarze (2012) (series)
Jerzy Braszka
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Hanna Orsztynowicz
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Tadeusz Wojtych
France
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Rafał Kronenberger
Best series:
Plebania (2000) (series)
Julian Kamecki
Best series:
Plebania (2000) (series)
Teresa Lipowska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Slawomir Holland
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
1670 (2023) (series)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
Maciej Korwin
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Dorota Liliental
Poland
Best series:
The King (2020) (series)
Queen (2022) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Andrzej Szopa
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Anna Karenina (2000) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Anna Sąsiadek
Poland