Directed by:
Wlodzimierz GawronskiCinematography:
Jerzy HajdaComposer:
Stanisław RadwanCast:
Jerzy Stuhr, Jan Kobuszewski, Jerzy Trela, Jerzy Nowak, Aleksander Fabisiak, Jan Prochyra, Artur Dziurman, Jerzy Bińczycki, Marek Litewka, Tadeusz Huk, Marian Glinka, Grazyna Szapolowska (more)Episodes(11)
-
Ciernista droga grzech (E01)
-
Dzisiaj znowu byłem uczciwy (E02)
-
Ludzie kochani, jestem niewinny (E03)
-
U Pana Boga i Pana Wachmistrza (E04)
-
Sześć życzeń pani Katy (E05)
-
Uczciwy dom rozrywek (E06)
-
Do stu piorunów, gdzie ja jestem? (E07)
-
Honor damy (E08)
-
Posłusznie melduję, jestem niewinny (E09)
-
Do zupy z nim (E10)
-
Tak piękny koniec godzien jest zawiści (E11)
Cast
Jerzy Stuhr
Poland
Best series:
Dekalog (1989) (series)
Jan Kobuszewski
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Jerzy Trela
Poland
Best series:
Dekalog (1989) (series)
High Water (2022) (series)
Janosik (1973) (series)
Jerzy Nowak
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
The Hexer (2002) (series) - actor, a.f.
Aleksander Fabisiak
Poland
Best series:
Naznaczony (2009) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Jan Prochyra
Poland
Artur Dziurman
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Mire (2018) (series)
Infamy (2023) (series)
Jerzy Bińczycki
Poland
Best series:
Janosik (1973) (series)
Marek Litewka
Poland
Best series:
Kruk (2018) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Tadeusz Huk
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Marian Glinka
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Grazyna Szapolowska
Poland
Best series:
Dekalog (1989) (series)
Piazza di Spagna (1993) (series)
Zbigniew Zamachowski
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Dekalog (1989) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Anna Seniuk
Soviet Union
Best series:
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Andrzej Buszewicz
Poland
Best series:
Janosik (1973) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Krzysztof Litwin
Poland
Best series:
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Czterej pancerni i pies (1966) (series)
Elzbieta Okupska
Poland
Best series:
1670 (2023) (series)
The Mire (2018) (series)
Belle Époque (2017) (series)
Pawel Gedlek
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Dariusz Gnatowski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Tatort (1970) (series)
Stanisław Radwan
Poland