Episodes(50)
-
Velký podvod (S03E01)
-
Z víly bojovnice (S03E02)
-
Pokaždý se to zvrtne! (S03E03)
-
Smutná nevěsta (S03E04)
-
Bratrská láska (S03E05)
-
Cena fair play! (S03E06)
-
Hra o jablka (S03E07)
-
Konec starých časů (S03E08)
-
Výbuch (S03E09)
-
Staronové rodiny (S03E10)
-
Dramatické okolnosti (S03E11)
-
Prodaná nevěsta (S03E12)
-
Sexuální bůh (S03E13)
-
První polibek (S03E14)
-
Hotelová odysea (S03E15)
-
Veruna se stěhuje (S03E16)
-
Vietnamská válka (S03E17)
-
Velké finále (S03E18)
-
Jeden musí z kola ven (S03E19)
-
Experiment Liu (S03E20)
-
Mike Medium Rare (S03E21)
-
Hostující Chefka (S03E22)
-
Vyložené karty (S03E23)
-
Bratři jak se patří (S03E24)
-
Čerstvý maso (S03E25)
-
Atentát na jídlo (S03E26)
-
Leoš velkostatkářem (S03E27)
-
Katastr lží (S03E28)
-
Grand freeride (S03E29)
-
Šafářovy laskonky (S03E30)
Cast
Ivan Jiřík
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Kristýna Frejová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
In Treatment (2011) (series)
Chlap (2022) (series)
Vilma Cibulková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Jiří Hána
Czechoslovakia
Best series:
Cosmic (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Eva Leimbergerová
Czechoslovakia
Best series:
Mammon (2015) (series)
Krev zmizelého (2006) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Polda (2016) (series)
Alena Mihulová
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Three Kings (1998) (series)
Labyrint (2015) (series)
Duy Quang Nguyen
Czech Republic
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Sever (2019) (series)
Stíny v mlze (2022) (series)
Jaroslava Pokorná
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Betka Stanková
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Ladislav Hampl
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
Vlasta Peterková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jaromír Nosek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Kateřina Lojdová
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Ďábel v Praze (1996) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Václav Kopta
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
The Sleepers (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
Zdeněk Pohlreich
Czechoslovakia
Best series:
Přešlapy (2009) (series)
Vinaři (2014) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Anastasia Chocholatá
Czech Republic
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Eva Pilarová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Grandsupertingltangl (1969) (series)
Stopy života (2013) (series)
Ondřej Pavelka
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Saša Rašilov nejml.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Labyrint (2015) (series)
Napoléon (2002) (series)