Episodes(50)
-
Velký podvod (S03E01)
-
Z víly bojovnice (S03E02)
-
Pokaždý se to zvrtne! (S03E03)
-
Smutná nevěsta (S03E04)
-
Bratrská láska (S03E05)
-
Cena fair play! (S03E06)
-
Hra o jablka (S03E07)
-
Konec starých časů (S03E08)
-
Výbuch (S03E09)
-
Staronové rodiny (S03E10)
-
Dramatické okolnosti (S03E11)
-
Prodaná nevěsta (S03E12)
-
Sexuální bůh (S03E13)
-
První polibek (S03E14)
-
Hotelová odysea (S03E15)
-
Veruna se stěhuje (S03E16)
-
Vietnamská válka (S03E17)
-
Velké finále (S03E18)
-
Jeden musí z kola ven (S03E19)
-
Experiment Liu (S03E20)
-
Mike Medium Rare (S03E21)
-
Hostující Chefka (S03E22)
-
Vyložené karty (S03E23)
-
Bratři jak se patří (S03E24)
-
Čerstvý maso (S03E25)
-
Atentát na jídlo (S03E26)
-
Leoš velkostatkářem (S03E27)
-
Katastr lží (S03E28)
-
Grand freeride (S03E29)
-
Šafářovy laskonky (S03E30)
Cast
Jiří Zapletal
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Eva Janoušková
Czechoslovakia
Best series:
Polda (2016) (series)
Stopy života (2013) (series)
Specialisté (2017) (series)
Martin Tlapák
Czechoslovakia
Adam Vohánka
Best series:
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
The Fury (2016) (series)
Petr Borovec
Best series:
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Vinaři (2014) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Radovan Klučka
Czechoslovakia
Best series:
Satan's Stratagem (2009) (series)
Rats (2020) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Vladimír Poštulka
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Tereza Duchková
Czechoslovakia
Best series:
Arrowsmith (1997) (series)
Prima sezona (1994) (series)
Lékárníkových holka (1996) (series)
Martina Klírová
Czechoslovakia
Best series:
Snowboarďáci (2005) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Tomáš Löbl
Czechoslovakia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Kristina Pavelková
Czechoslovakia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Slunečná (2020) (series)
Jana Hlavsová
Czechoslovakia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Pavel Koutský
Czechoslovakia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Jana Birgusová
Czechoslovakia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Cukrárna (2010) (series)
Ulice (2005) (series)
Daniela Byrtusová
Czech Republic
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Roman Štolpa
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Cpt. Exner (2017) (series)
Arnošt Frauenberg
Czechoslovakia
Best series:
Pět mrtvých psů (2016) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Jakub Gottwald
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Mathematics of Crime (2023) (series)
Zdeněk Trčálek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cosmic (2016) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Martin Čarný
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Modrý kód (2017) (series)