Russia,
2013, 24 h
(Length: 90 min)
Episodes(16)
-
Krovnye uzy (S02E01)
-
Voroshilovskiy strelok (S02E02)
-
Kortik kapitana Nechaeva (S02E03)
-
Rodstvenniki (S02E04)
-
Elitnyy otdykh (S02E05)
-
Mechta (S02E06)
-
Vypusknitsy (S02E07)
-
Nevesty (S02E08)
-
Alibi (S02E09)
-
Dantist (S02E10)
-
Kruiz (S02E11)
-
Zashchita (S02E12)
-
Avtograf smerti (S02E13)
-
Delo chesti (S02E14)
-
Proshchay, oruzhie (S02E15)
-
Advokat (S02E16)
Cast
Giuliano Di Capua
Switzerland
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Антон Пулит
Best series:
Ekaterina (2014) (series)
The Method (2015) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Вадим Романов
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Kirill Shcherbina
Soviet Union
Best series:
Interny (2010) (series)
Mikhail Kats
Best series:
Admiral (2009) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Nikita Semyonov
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Aleksandr Chistyakov
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Andrey Balashov
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Aleksey Vasilev
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Sergey Umanov
Soviet Union
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Mikhail Luchko
Soviet Union
Best series:
Admiral (2009) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Aleksandr Samokhin
Soviet Union
Best series:
Specnaz (2002) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Andrey Obarukhin
Best series:
Fyodor Dostoevsky (2011) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Yuriy Sazonov
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Aleksandr Glinskiy
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Apostol (2008) (series)
Igor Mikhaylov
Russia
Dmitriy Lebedev
Best series:
Trotskiy (2017) (series)
Ubojnaja sila (2000) (series)
Fyodor Dostoevsky (2011) (series)
Dmitriy Gudim
Soviet Union
Best series:
The Road to Calvary (2017) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Oleg Zhilin
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Марина Ларина
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)