Performers:
Dana Morávková (moderator), Heidi Janků, Pavel Trávníček, Yvetta Simonová, František Ringo Čech, Miluše Bittnerová, Václav Noid Bárta, Jan Musil (more)Performers
Dana Morávková (moderator)
Czechoslovakia
Best movies:
Smoke (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (theatrical recording)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Heidi Janků
Czechoslovakia
Best movies:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
F.T. na cestách (1988)
Pavel Trávníček
Czechoslovakia
Best movies:
Three Wishes for Cinderella (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Yvetta Simonová
Czechoslovakia
Best movies:
Hitparáda 60. let (2008) (music video)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
František Ringo Čech
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Dívčí válka (1991) (theatrical recording)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Miluše Bittnerová
Czechoslovakia
Best movies:
Bankrotáři (2003) (TV movie)
Hodina klavíru (2007) (TV movie)
Best Friend (2017) (TV movie)
Václav Noid Bárta
Czechoslovakia
Best movies:
Kajínek (2010)
Karel Svoboda 80 (2018) (concert)
Carmen (2012)
Jan Musil
Czechoslovakia
Best movies:
The Old Blunderbuss Mystery (2011) (TV movie)
Hop nebo trop (2004) (series)
Martin Zounar
Czechoslovakia
Best movies:
Případ Platfus (1985) (TV movie)
Šťastlivec Sulla (1991) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Hana Křížková
Czechoslovakia
Best movies:
Dracula (1996) (theatrical recording)
Mňága - Happy End (1996)
Monte Cristo (2002) (theatrical recording)
Marek Vašut
Czechoslovakia
Best movies:
Mňága - Happy End (1996)
Hitler: The Rise of Evil (2003) (TV movie)
La Vie en rose (2007)
Karel Heřmánek ml.
Czechoslovakia
Best movies:
Dokonalá svatba (2010) (theatrical recording)
The Beauty Inside (2015)
Anthropoid (2016)
Josef Carda
Czechoslovakia
Best movies:
The Defender (2021) (series)
Jakub a jeho pán (2014) (theatrical recording)
Lady of Izieu (2007) (TV movie)
Veronika Žilková
Czechoslovakia
Best movies:
Czech Soda (1998)
The Defender (2021) (series)
Deskový statek (2008) (theatrical recording)
Vendula Pizingerová
Czechoslovakia
Lucie Bílá
Czechoslovakia
Best movies:
Dracula (1996) (theatrical recording)
Angel of the Lord 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (theatrical recording)
Jaromír Soukup
Czechoslovakia
Radim Uzel
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
10 Rules for Winning Her Heart (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (TV movie)
Nejlepší trapasy (2013) (series)
Ivanka Devátá
Czechoslovakia
Best movies:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (theatrical recording)
Nezralé maliny (1980) (TV movie)
The Best Woman in My Life (1968)
Kateřina Macháčková
Czechoslovakia
Best movies:
Scapinova šibalství (1980) (TV movie)
Rusalka (1975) (TV movie)
Netopýr (1981) (TV movie)