Diary (3)
Kino 2018
------------------------------------------------------------------------------------
Prosinec (2x)
11.12: Jan Palach (Kino Scala) - Dějiny na 8
19.12: Roma (Kino Scala)
30. 12: Spider-Man: Paralelní světy (Kino Panorama Kyjov)
------------------------------------------------------------------------------------
Listopad (5x)
20.11: Zloději (Kino Art)
21.11: Pohřební průvod růží (Kino Scala) - Mezipatra
Zatoulaný (Kino Scala) - Mezipatra
22.11: Jsme zvířaty (Kino Scala) - Mezipatra
28.11: Soumrak (Kino Art)
------------------------------------------------------------------------------------
Říjen (7x + Le Giornate del Cinema Muto)
3.10: Zrodila se hvězda (Velký Špalíček - Cinema City)
6.10. - 14. 10. Le Giornate del Cinema Muto v Pordenone
[[Nemám sílu to všechno vypisovat]
16.10: První člověk (Kino Scala)
Ucho (Kino Scala) - Dějiny na 8
27.10: High Life (Gartenbaukino) - Viennale
Alice T. (Urania) - Viennale
28.10: Doubles vies (Gartenbaukino) - Viennale
Roma (Gartenbaukino) - Viennale
------------------------------------------------------------------------------------
Září (0x) - Transitional Period
------------------------------------------------------------------------------------
Srpen (1x)
2.8: Mission Impossible - Fallout (Kino Panorama Kyjov)
------------------------------------------------------------------------------------
Červenec (24x)
1.7: Chvilky (Kinosál A) - KVIFF
Mimořádná zpráva (Kinosál C) - KVIFF
Léto (Kongresový sál) - KVIFF
Převýchova Cameron Postové (Kinosál Národní dům) - KVIFF
2.7: Zama (Karlovarské městské divadlo) - KVIFF
Bílý ráj (Karlovarské městské divadlo) - KVIFF
Rozkvetlé údolí (Karlovarské městské divadlo) - KVIFF
Sedící slon (Kinosál B) - KVIFF
3.7: Panny (Kinosál C) - KVIFF
Muzeum (Kinosál C) - KVIFF
Studená válka (Velký sál) - KVIFF
V Mosulu (Kinosál C) - KVIFF
Holky sobě (Kinosál Pupp) - KVIFF
4.7: Cesta do Floriánopolisu (Kongresový sál) - KVIFF
Profil (Kinosál C) - KVIFF
Drahý synu (Kinosál B) - KVIFF
5.7: Lásky jedné plavovlásky (Velký sál) - KVIFF
Šťastný Lazzaro (Kinosál C) - KVIFF
Vzplanutí (Kinosál A) - KVIFF
Zama (Kinosál C) - KVIFF
6.7: Muzeum (Velký sál) - KVIFF
Do noci (Kinosál Pupp) - KVIFF
Amal (Malý sál) - KVIFF
Křišťálová labuť (Kinosál A) - KVIFF
------------------------------------------------------------------------------------
Červen (59x - včetně krátkých filmů)
23.6: Ever Been Had? (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Booster Bonzo; or, Bonzo in Gay Paree (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Shadows! (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Raggio di sole (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Galileo Galilei (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Siegfried (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato [[Utekl jsem]]
24.6: The Brat (Cinema Jolly) - Il Cinema Ritrovato
[San Francisco, épidemié de grippe espagnole] (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
[War Ends] (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Dobrý voják Charlie (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Victímas del pecado (Cinema Jolly) - Il Cinema Ritrovato
Rasauro Castro (Cinema Arlecchino) - Il Cinema Ritrovato
Der fall rosentopf (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Grafin Kuchenfee (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Puppchen (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Mezihra (Piazza Maggiore) - Il Cinema Ritrovato
Zpěvačka z ulice (Piazza Maggiore) - Il Cinema Ritrovato
25.6: Bechelor´s Affairs (Cinema Jolly) - Il Cinema Ritrovato
The Woman Under Oath (Cinema Jolly) - Il Cinema Ritrovato
Caravan (Cinema Jolly) - Il Cinema Ritrovato
Christian Wahnschaffe (1. Teil) (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Rané jaro (Cinema Arlecchino) - Il Cinema Ritrovato
Un amore selvaggio (Piazzeta Pasolini) - Il Cinema Ritrovato
L´Italia s´e desta (Piazzeta Pasolini) - Il Cinema Ritrovato
Fantasia ´e surdato (Piazzeta Pasolini) - Il Cinema Ritrovato
26.6: Christian Wahnschaffe (2. Teil) (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Kitega, capital de l´Urundi (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Tarzan of the Apes (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato [[Usnul jsem]]
Woman (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Varieties of Sweet Peas (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
A day at Henley (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Donna con garofani rossi e rossa (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Lights of old Broadway (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Spring in a Small Town (Cinema Jolly) - Il Cinema Ritrovato
Buona sera signorina Bonelli! (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Excursion en Italie: De Naples au Vésuve (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
La Festa dei Gigli a Nola (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Italien 1911 - Napoli (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Buona sera, fiori! (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Vedi Napule e po´ mori! (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Naples au baiser de feu (Piazzeta Pasolini) - Il Cinema Ritrovato
27.6: L´Avirizia (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Rue de la paix (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Durch die Vogesen. Von Munster im Elsass durch die Schlucht Hoheneck nach Geradmer (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
L´Oubli par l´alcool (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Ames de fous (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Půjčka (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Vendémiaire (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
28.6: Až přijde zítřek (Cinema Jolly) - Il Cinema Ritrovato
Immortal Sergeant (Cinema Jolly) - Il Cinema Ritrovato
The Mad Game (Cinema Jolly) - Il Cinema Ritrovato
Život milostnice Oharu (Cinema Arlecchino) - Il Cinema Ritrovato
Suspiria (Cinema Arlecchino) - Il Cinema Ritrovato
29.6: Nattliga toner (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Durch das malerische Finnland (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Widerherstellung der Ordnung in Finnland durch finnische weisse Garde und deutsche Truppen (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Revolutionens datter (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
The Scarecrow (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
Go West (Sala Mastroianni) - Il Cinema Ritrovato
------------------------------------------------------------------------------------
Květen (2x)
4.5: Tabula Rasa - De Geest (E01) (Kino Scala) - Serial Killer
Hnědá rodina (TV seriál) (Divadlo Bolka Polívky) - Serial Killer
------------------------------------------------------------------------------------
Duben (15x)
9.4: Nico, 1988 (Kino Scala)
Občan Havel (Kino Scala)
13.4: Zával (Kino Mír 70) - KRRR!
Vražda v Orient expresu (Kino Mír 70) - KRRR!
Poslední císař (Kino Mír 70) - KRRR!
14.4: Jménem mých blízkých (Kino Mír 70) - KRRR!
Vymítač ďábla (Kino Mír 70) - KRRR!
South Pacific (Kino Mír 70) - KRRR!
Apokalypsa (Kino Mír 70) - KRRR!
15.4: Malý Buddha (Kino Mír 70) - KRRR!
Smrtonosná zbraň 3 (Kino Mír 70) - KRRR!
16.4: Nahota na prodej (Kino Scala)
18.4: Zimní bratři (Kino Scala)
Ready Player One: Hra začíná (Velký Špalíček - Cinema City)
30.4: Bratři Lumiérové (Kino Scala)
------------------------------------------------------------------------------------
Březen (19x)
2.3: Phantom Thread (Kino Scala)
5.3: Signum Laudis (Kino Scala)
11.3: Poslední svého druhu (Kino Atlas - velký sál) - Jeden svět
Ďáblovi napospas (Kino Atlas - velký sál) - Jeden svět
Když býk zaplakal (Komorní kino Evald) - Jeden svět
[Jeden svět interaktivně III (Bez života, Střety, Francis) (CAMP - Centrum architektury a městského plánování)] - Jeden svět
13.3: Nikdys nebyl (Kino Art)
15.3: Neposlušnost (Cinemax Praha) - Febiofest
Třetí vražda (Cinemax Praha) - Febiofest
17.3: Ženy zlatého úsvitu (Scala) - Jeden svět (Maraton)
Budovatelé říše (Scala) - Jeden svět (Maraton)
Švéd v žigulíku (Scala) - Jeden svět (Maraton)
AsexuaLOVE (Scala) - Jeden svět (Maraton)
19.3: Za hranicemi možností (Buranteatr) - Jeden svět
O otcích a synech (Scala) - Jeden svět
20.3: Vzdálený štěkot psů (Buranteatr) - Jeden svět
Azurová (Scala) - Jeden svět
21.3: Tohle je Kongo (Sál B. Bakaly) - Jeden svět
23.3. Čističi (Café Práh) - Jeden svět
Call Me by Your Name (Scala)
------------------------------------------------------------------------------------
Únor (12x)
1.2.: Call Me by Your Name (Cinemax Bratislava Bory)
2.2: Prezident Blaník (Kino Panorama Kyjov)
4.2.: Podzimní Sonáta (Kino Art)
Phantom Thread (Kino Scala)
13.2: American Honey (Kino Lucerna Brno)
15.2: Black Panther (Velký Špalíček - CInema City)
16.2: Fantastický pan Lišák (Kino Scala)
18.2: S láskou Vincent (Kino Scala)
19.2: Hmyz (Kino Scala)
22.2. The Florida Project (Kino Scala)
23.2: Akta Pentagon: Skrytá válka (Velký Špalíček - Cinema City)
27.2: Dějiny na 8 + TGM Osvoboditel (Kino Scala)
------------------------------------------------------------------------------------
Leden (1x)
31.1.: Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (Kino Panorama Kyjov)
------------------------------------------------------------------------------------
2017
Distribuce
1. Dobrý časy (r. Benny and Josh Safdie, USA)
2. Dunkirk (r. Christopher Nolan, USA)
3. Po bouři (r. Hirokazu Kore-eda, Japonsko)
4. Místo u moře (r. Kenneth Lonergan, USA)
5. Star Wars: Poslední z Jediů (r. Rian Johnson, USA)
6. Ztracené město Z (r. James Gray, USA)
7. Moonlight (r. Barry Jenkins. USA)
8. Loganovi parťáci (r. Steven Soderbergh)
9. Mlčení (r. Martin Scorsese)
10. Logan (r. James Mangold, USA)
Mimo distribuci
1. Přízrak (r. David Lowery, USA)
2. Jak Víťa Česnek vezl Ljochu Vrtáka do důchoďáku (r. Alexandr Chant, Rusko)
3. Makala (r. Emmanuel Gras, Francie)
4. Weiner (r. Josh Kriegman a Elyse Steinberg, USA)
5. Moje šťastná rodina (r. Nana Ekvtimishvili a Simon Gross, Gruzie)
6. Cameraperson (r. Kirsten Johnson, USA)
7. Satan přikázal tančit (r. Katarzyna Rosłaniec, Polsko)
8. Detroit (r. Kathryn Bigelow, USA)
9. Beach Rats (r. Eliza Hittman, USA)
10. The Meyerowitz Stories (New and Selected) (r. Noah Baumbach, USA)