Directed by:
Jan KačerScreenplay:
Milan CaisCinematography:
Heřman OhnheiserComposer:
Petr SkoumalCast:
Miluše Šplechtová, Jiří Čapka, Jitka Smutná, Zdeněk Žák, Nina Divíšková, Drahomír Ožana, Jiřina Froňková, Bedřich Kolliner, Václav Antoš, Karel Bartoň, Michal Nesvadba, Jan Vlasák (more)Cast
Miluše Šplechtová
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvou pánů (2000) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (theatrical recording)
Jiří Čapka
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Gazdina roba (1992) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Jitka Smutná
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Rok na vsi (1995) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zdeněk Žák
Czechoslovakia
Best movies:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (theatrical recording)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Šťastlivec Sulla (1991) (TV movie)
Nina Divíšková
Czechoslovakia
Best movies:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (theatrical recording)
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho (1991) (theatrical recording)
Drahomír Ožana
Czechoslovakia
Best movies:
Arrowsmith (1997) (series)
Malé zlaté slnko (1981) (TV movie)
Mimořádný případ (1989) (TV movie)
Jiřina Froňková
Czechoslovakia
Best movies:
Postel s nebesy (1980) (series)
Stavy rachotí (1983) (series)
Kotrmelec (1961)
Bedřich Kolliner
Czechoslovakia
Best movies:
Kamenný řád (1975) (series)
Kočár pro princeznu (1984) (TV movie)
Haldy (1973) (series)
Václav Antoš
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (series)
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Karel Bartoň
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV movie)
Koločava (2002) (theatrical recording)
Michal Nesvadba
Czechoslovakia
Best movies:
Story from a Housing Estate (1979)
Crown Prince (2015) (TV movie)
Prodavač humoru (1984)
Jan Vlasák
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Silent Pain (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (theatrical recording)
The Night of the Decision (1993) (TV movie)
Alexandr Postler ml.
Czechoslovakia
Best movies:
Operace Silver A (2007) (TV movie)
Čas plyne i v dešti (1980) (TV movie)
Michal Przebinda
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvou pánů (1999) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Bed (1998)
Adéla Kačerová-Kubačáková
Czechoslovakia
Best movies:
Tři mušketýři (2002) (theatrical recording)
Murder in Polná (2016) (TV movie)
Little Girl Blue (2007)
Adolf Kohuth
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Duhová kulička (1985) (TV movie)
Zlá krev (1986) (series)
Krajina s nábytkem (1986)
Eva Jelínková
Best movies:
Cops and Robbers (2001) (series)
Koločava (2002) (theatrical recording)
Případ Salieri (1991) (TV movie)
Ivan Dědeček
Czechoslovakia
Best movies:
Únosy bez výkupného (1983) (TV movie)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (TV movie)
Principálka (1986) (TV movie)
Lenka Kucharská
Czechoslovakia
Best movies:
Principálka (1986) (TV movie)
Jsou určité hranice (1986) (TV movie)
The Vineyard Opera (1981)
Jana Staňková
Czechoslovakia
Best movies:
Generál Eliáš (1995) (TV movie)
Cops and Robbers (2001) (series)
Master of Ceremonies (1996)