Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 1
(season)- Opera: Khroniki uboynogo otdela 1 (more)
Russia,
2004, 21 h 40 min
(Length: 52–104 min)
Episodes(16)
-
Pocherk ubiytsy (S01E01)
-
Ishchi dengi (S01E02)
-
Chas Iks (S01E03)
-
Avtokop (S01E04)
-
Posledniy roman korolevy (S01E05)
-
Sektor obstrela (S01E06)
-
Opasnyy Svidetel (S01E07)
-
Khalturka (S01E08)
-
Baltiyskiy tsiryulnik (S01E09)
-
Kto khochet stat millionerom (S01E10)
-
Neskolko mgnoveniy bezumiya (S01E11)
-
Strelka (S01E12)
-
Dvoynaya oshibka (S01E13)
-
Raz plyunut (S01E14)
-
Kollektsioner (S01E15)
-
Prostoy motiv (S01E16)
Cast
Anatoliy Rudakov
Soviet Union
Best series:
The Master and Margarita (2005) (series)
V poiskakh kapitana Granta (1985) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Mikhail Smirnov
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Bělaja gvardija (2012) (series)
Filipp Blednyy
Soviet Union
Best series:
The Kitchen (2012) (series)
Otěl Eleon (2016) (series)
The No Man Zone (2022) (series)
Денис Старков
Best series:
The Kitchen (2012) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Лана Паули
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Kseniya Khairova
Soviet Union
Марк Гаврилов
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Silver Spoon (2014) (series)
Maksim Sergeev
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Svetlana Shchedrina
Soviet Union
Natalya Aleksandrova
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Ekaterina Untilova
Soviet Union
Best series:
Jesenin (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Ekaterina Reshetnikova
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Vakhtang Beridze
Soviet Union
Best series:
The Master and Margarita (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Natalya Shcherbakova
Soviet Union
Best series:
Ubojnaja sila (2000) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Рудольф Фурманов
Soviet Union
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Бандитский Петербург (2000) (series)
Aleksandr Shekhtel
Soviet Union
Best series:
The Master and Margarita (2005) (series)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Andrey Polishchuk
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Valentin Kuznetsov
Best series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (series)
Anatoliy Blednyy
Best series:
In a Tango Rhythm (2006) (series)